Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak a legjobb barátnőmne...

Mit adjak a legjobb barátnőmnek karácsonyra, ha szeret kreatívkodni, kézzel készíteni dolgokat stb.?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha művészboltokban, hobbiboltokban létezik vásárlási utalvány, akkor azt. Egyéb ötletem sajnos most nincs...
2021. nov. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Kötőtű, fonál ...
2021. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miket szokott készíteni? Mert nem mindegy, hogy pulcsikat szeret-e kötni, vagy régi bútorokat, tárgyakat felújítani, háziszappant készíteni, gyertyát önteni, stb.
2021. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es nagyon jó ötlet, vagy esetleg valami alapanyagot ahhoz amit szeret csinálni.
2021. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mennyire jó válasz, de 1-2 éve valamelyik papírboltban láttam ilyen süthető gyurmát, egész szép ékszereket lehet belőle készíteni, szerintem örülne neki a barátnőd.😃
2021. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy akril festék utánpótlásnak örülnék😂


Vehetsz neki vásznat, szettet

2021. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem például a "felnőtt" színezőket. Lehet olyanokat is kapni, hogy tematikusan egy festő, vagy művészeti stílus köré épül az egész füzet, pl Van Gogh képeit lehet újraalkotni, vagy minimalista festményeket, stb. Innen tudsz rendelni: [link]
2021. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!