Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek barátomnak karácson...

Mit vegyek barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom tudom nekem kéne tudni mit szeret stb de egyáltalán nincs idén ötletem

Mindene megvan szinte, parfüm, elektronika, ruha,karkötő, közös képek, 5 éve vagyunk együtt ő 24 éves max 3-5ezer ft értékben kéne



2021. dec. 2. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
ha ennyi penzetek van csak,akkor nincs ertelme ajandekozni.nem teged akarlak megbantani,de sajnos ebbol nagyon nehez barmi ertelmeset kihozni. en vennek egy konyvet,egy cuki bogret meg egy doboz teat vagy kavet. de inkabb meglepnem egy kis vacsival,sutivel..
2021. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a pénzel van a probléma hanem jelenleg éppen költözünk aztan ugy gondoltuk most ne legyen túl tolva ez az egész csak valami kis apróság :)
2021. dec. 2. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Könyv, meleg zokni, kirakó. Én felnőttkent most ilyeneknek örülnék.
2021. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dísz csomagolású minőségibb pia amit szeret pohárral pl. Egy díszdobozos Jameson Whiskyt 2 pohárral már lehet kapni 5K körül.
2021. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem iszik egylatalan semmi alkoholt
2021. dec. 4. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!