Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a barátomnak?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, 27 évesek vagyunk. Kacatot, porfogót nem akarok venni, mert így is sok holmija van. Szereti a katonás dolgokat, a fegyvereket és szeret motorozni is, van is sajátja. Egyébként nem rocker, inkább ez a vagány, de mégis irodista típus.

Első sorban valami minőségibb parfümre gondoltam (pl Armani Code), jelenleg csak egy David Beckham parfümje van meg egy piros str8 deót szokott használni, de kifogyóban vannak? Milyen illatot tudnátok ajánlani?

Vagy valami motoros cuccra gondoltam, de mindene van, nem tudom mire vágyna. Tudnátok ajánlani valamit?

20 ezer forint összegben gondolkodom max.


2021. nov. 25. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra akarsz menni, akkor inkább kérdezd meg, mi szeretne. A "tálalás" (csomagolás, hozzá kapcsolódó apróságok, átadás módja...) lehet meglepetés, de a fő ajándékkal így tuti nem lősz mellé :)
2021. nov. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%

"Milyen illatot tudnátok ajánlani?" ami neked bejön

motorhoz, motor ápolási cikkeket vehetsz; pl. lánc olaj, lánc tisztító

2021. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Menjetek önismereti tréningre vagy párterápiára
2021. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]



Ennek szerintem nagyon jó illata van, de egyáltalán nem biztos, hogy illik a barátodhoz. Valahol próbáld megszagolni :)

Motoros cuccot nem vennék, szerintem abban nagyon nehéz lenne olyat, ami biztos jó. Maximum valami vásárlási utalványt a shox-ba vagy ilyesmi (bár a keret miatt lehet ez sem jó ötlet)

Maradnék a parfümnél, meg esetleg egy jobb ital,vagy egy közös program

2021. nov. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!