Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van itt olyan aki gyerekként...

Van itt olyan aki gyerekként kapott cipősdobozt?

Figyelt kérdés

Tehát részesült a jótékonysági cipősdoboz akcióban.

Mik voltak benne? Használható, jópofa dolgok voltak, örültetek neki?


2021. dec. 15. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én voltam gyerek nem tudom létezett-e ilyen, de nem kaptunk.

Tavaly kapott a lányom, csupa olyan dolog volt benne, amiből látszott, hogy úgy rakták össze, hogy "ez már nem kell jóvanaz", pl hiányos filckészlet, kicsit megviselt kirakós, 1 pici plüss, 2 toll és 2 hajgumi

2021. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos szegények voltunk. Örültem neki, főleg, hogyha volt benne levél, az személyesebbé tette a dolgot. Nyilván nem olyan értékes dolgok voltak benne, gyurma, színesceruza, matrica stb. De örültem neki mindig, akármi is volt benne.
2021. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Cipősdobozt nem,de tisztálkodási csomagot,ruhákat,babakocsit,kiságyat kaptunk rokonoktól,vagy szüleim ismerőseitől.
2021. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyszer vagy kétszer kaptunk kölyökként, de kicsi voltam, nem emlékszem tisztán, apám meg amúgy ilyen sokdiplomás sggfej, tehát már maga a felvetés is felháborító, hogy "szegények lettünk volna" (pedig biztos voltunk, mert ődiplomássága borzasztóan kényes rá, hogy hova megy hajlandó elmenni dolgozni). de valszeg tényleg az volt. vagy valami nagyon hasonló projekt.

szerintem kaptam szép füzeteket, csillámos tolat, az öcsémében talán kisautók voltak, meg szerintem egy olyan képeskönyv is járművekkel? az egyetlen ami megmaradt, hogy volt benne egy kecske (tehén?) plüss, az megvan a mai napig az ágyam fejtámláján. (ó igen és öcsi is kapott olyan alakú plüsst, de az valami egyéb állat. talán kutya. vagy szarvas. az övé barna,az enyém fekete-fehér) Ja és baba és volt szerintem benne, olyan kisarasznyi babák. szerintem ez legalább két év volt. de lehet hogy három. valamikor általános iskola előtt. vagy talán még első osztályban. biztos örültünk neki annak idején, mert egyrészt emlékszem rá, másrészt kellemes emlék.

2021. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos nagyon sokan tényleg a lepukkant, hiányos, elhasznált cuccaikat rakják bele😕
2021. dec. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg sok helyen a szemetet rakják bele. Én minden évben egy dobozt csinàlok. Legoval ami új bontatlan rakom tele, milka csokival. 6-7 db ceruza, radír, toll, színes ceruzák.
2021. dec. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!