Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van aki már most elkezdte...

Van aki már most elkezdte össze írni kinek mit ad Karácsonyra, illetve aki már tudja mi lesz majd a menü?

Figyelt kérdés
Kéne egy kis ikhlet. Sajnos én mindig megcsúszok mindennel, mindig az utolsó pillanatban jut eszembe minden. Ezért örülnék, ha valaki esetleg csak pár sorban leírná hogy miket tervez Karácsonyra. Szeretek szemezgetni az ilyenekből. Tudom hogy egy csomó ugyanilyen kérdés van már, de érdekelne hogy ebben az évben kinek mi az ami esetleg változott.
2021. aug. 15. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ajándékokon novemberben, kaján csak decemberben gondolkodok.
2021. aug. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A menü minden évben ugyanaz nálunk, de már elkezdtem gondolkodni, kinek mi kéne. Viszont megvenni majd október-november tájékán fogom.
2021. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs nagy ajándékozás, de mindig fejtörést okoz, s általában mindentaztutolsó(utáni)pillanatban…

Mindig megfogadom, hogy idén más lesz, de nem sikerül. Én valahogy nem tudok előre vásárolni. Ha van is ötletem, addigra elúszik.

Max. a gyerekeknek veszek előbb, nekik könnyebb.

Mi pl. családon belül úgy szoktuk, hogy mindenki megveszi a sajátjának, amit gondol és utána kifizetjük. Így nincs agyalás, hogy mit is kellene, mi lenne a jó, a gyerek is nagyobb eséllyel örül, nincs két egyforma stb.


Menüvel nincs gond, mindig ugyan az.

Szenteste halászlé, emelett van mákosguba, linzer, mézeskalács.

Karácsony első napján ül össze a család. Húsleves, sültek, rántott dolgok sültkrumplival, rizzsel + sütemények.

2021. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma írtam le pár ajándék ötletet 😁 eszembe jutott pár jó dolog.
2021. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem adunk senkinek semmit, a menü pedig a megszokott halászlé, töltött káposzta, disznótoros lesz, mint mindig 🤷‍♂️
2021. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ajándékok egy része már kigondolva, menün pedig folyamatosan gondolkodom, mert életmód váltás volt és nem tudom, hogy mit csináljak karácsonykor.
2021. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékokon gondolkodom. 11 éves lesz a lányom karácsony előtt ( névapja és szülinapja is lesz karácsony előtt), így neki kapásból 2-3 ünnepre kellene valamit kitalálni. Játékot szeretne, de már nem nagyon játszik, így nehéz kérdés, bár könyvet biztosan kapni fog. Kaja szintén semmi extra, a szokásos lesz, sütiket előtte 2 héttel kitaláljuk.

Utolsó: elvileg nekem is kellene váltanom, de fogalmam sincs, hogy mit tudnék enni, szóval ha van valami tipped, akár privátban is írhatnál.

2021. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

*ihlet

Amúgy augusztusban nem, a kaján most októberben már elkezdtem agyalni, de én imádok főzni meg új ételekkel kísérletezni, szóval igazából mindegy, hogy most találom ki vagy aznap reggel.

Mi nem ajándékozunk, szóval ezen nincs mit agyalni. (Mármint a gyerekek a családban kapnak ajándékot, de mi felnőttek megbeszéltük még két éve, hogy nem.)

2021. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ajándékokon keveset kell agyalnom, mert alig van kit meglepnem, de emiatt nem vagyok szomorú. A menü a szokásos irányvonalat követi majd: bor-és zöldségalapú levesek, töltött pulyka/kacsa/csirke, és a nemzetközi konyha különlegességei lesznek, semmi gyomrot megterhelő étel. Desszertnek a szokásos bejgli, meg amit még kinézek mellé.
2021. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!