Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi lesz nálatok idén a Karácso...

Mi lesz nálatok idén a Karácsonyi menü?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 18:09
 1/4 anonim válasza:
100%
Csak a szokásos, halászlé és gyümölcsleves, töltött káposzta és bejgli illetve más sütemények:) de ilyenkor szoktunk enni hurka kolbászt is illetve rántott hús különböző köretekkel. Szerintem egy nagy adag húsleves is lesz majd az asztalon. És nálatok mi lesz?
2021. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húsleves, rántott hús rizzsel/krumplival, töltött káposzta, lesz ilyen kötözött sonka (vagy mi annak a neve) meg valamilyen sütemények
2021. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nalam is meg nagyon képlékeny. Ma megyek bevásárolni, mert ünnepek előtt mindig elkapkodnak mindent, így pl a húst és a sutihez válókat most szeretném betarazni. Töltött káposzta és halászlé szerintem nem lesz, mert nálunk minden hónapban van.

Levesnek narancs levest gondoltam és fokhagyma kremlevest, utána úgyis nehéz ételek jönnek.

Kapros-turoval töltött rántott hús, talán még gombával töltött rántott hús is lesz és sajtos-brokkolival töltött rántott husi (Szazsu receptje), sima rántott husi a kisebb darabokból, amiket nem lehet tölteni, aztán egy tepsis sok sajtos-tejszines csőben sült csirkemell (vszani receptje) esetleg még palermói sertésszelet (Szoky receptje), töltött csirkecomb, vagy soagyon sült csirkecomb, majonézes tojásos lilahagymas krumplisalata, görög saláta, tzatziki, home made steak burgonya :)

Süti eddig ami biztos az egy Low carb diós bejgli nekem (SJucus receptje), férjemnek sima mákos bejgli, édesanyám sajtos rudjait készítem majd el és ha kapok végre sűrített tejet akkor Raffaello golyók, talán még mézes zserbó golyók, rigó Jancsi, esetleg Rákóczi túrós poharkrem, és van egy Low carb poharkrem receptem, szerintem ez biztosan lesz nekem :)

Ezekből fogok válogatni :)

Nálatok mi lesz a karácsonyi menü? :)

2021. nov. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szokásos borleves, idén borsókrémleves, hagymaleves. Főételek csirke, pulyka ès kacsa alapon. Desszert bejgli, aprósütemények, meg valamilyen külföldi torta, pohárkrémek gyümölcsből.
2021. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!