Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az anyosomeknak szinhazjegyet...

Az anyosomeknak szinhazjegyet vettem karacsonyra. A parom szerint nem jo, mert olcso jegyet vettem (10 eFt a ketto jegy, valoban eleg hatra szol, de magunknak is vettem igy osszesen 20 ezret koltottem) Tenyleg ciki igy elvinni oket szinhazba?

Figyelt kérdés

Egyedul nem mennenek, mi visszuk el oket, mert apos nem szeret Pesten vezetni.

azert megyunk mi is, es igy az egesz egy szep budapesti kirandulas lesz szerintem


2021. dec. 17. 13:06
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne ciki? Egy közös programot adtok ajándékba nekik. Párod pedig szálljon magába, a saját szüleinek miért nem ő veszi az ajándékot?!
2021. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
87%

A helyedben párodnak megmondtam volna, hogy dugja fel magának a színházjegyet. Mert ez volt az utolsó eset, hogy én foglalkoztam az ő pereputtya ajándékaival.

Vett volna ő ajándékot a szüleinek kettőtök nevében. Akár színházjegyet drágábban, akár mást.

Ha anyósodék normálisak, akkor nem ciki. Ha ők is ilyenek, hogy leszólják, amit adnak nekik ajándékba, akkor meg kár volt egy fillért is költeni rájuk.

2021. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
95%
Egyrészt nem, nem ciki, másrészt viszont azért benne van, hogy ha már élményt ajándékozok, az tényleg élmény legyen. Nem tudni, mennyi idősek, simán benne van, hogy nem létnak, hallanak tökéletesen.
2021. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
99%
Látják onnan rendesen az előadást? Ha igen akkor nincs vele semmi gond szerintem.
2021. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki, szerintem tök jó ötlet. A párodnak meg gondolom egy darab épkézláb ötlete nem volt, de a tiédet azért bírálja..
2021. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
28%
Hát, mint rendszeres színházbajáró, én azért valahol megértem a párodat. Ilyen árú jegy tényleg elég rossz helyre szólhat. Tudom, hogy a szándék a fontos, meg így is sokat költöttél meg minden, nagyon kedves dolog volt tőled. De azért gondolj bele, elmentek színházba, és lehet, hogy alig fogtok látni valamit az előadásból. Ez kicsit olyan kicseszés jellegű, hogy elviszed őket egy jó előadásra, és három órán keresztül nézhetik a színpad szélét, vagy ülhetnek kitekert nyakkal.
2021. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
30%
Oké, sokat költöttél rá, de ez önmagában nekik nem nagy öröm. Az ötezer forintos jegyek a legszarabb helyekre szólnak. Ha nem volt pénzed rendes jegyre, akkor inkább vettél volna nekik valami mást. Én nagyon nem örülnék, hogy valaki elvisz színházba, és kb. alig láthatom az előadást vagy éppen semennyire.
2021. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
86%
Nyomd a kedves párod kezébe a négy jegyet, és közöld vele, hogy akkor menjen, adja el (vagy ha lehet, váltsa vissza) a jegyeket és a karácsonyig hátralévő időben vegyen valamit a saját szüleinek, oldja meg ahogy akarja, valamint a jövőben is lehet önállóan ezt intézni.
2021. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
27%
Akik itt írogatják, hogy ez rendben van, teljesen bitos, hogy életükben nem voltak még színházban. :D Ötezerért olyan helyet kapsz, ahonnan konkrétan semmit nem látni. De menjetek csak, szerencsétlenek úgyis úgy fognak tenni mintha örülnének neki.
2021. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
95%

Na, megjöttek a trollok az ebédről?


Pár hónapja voltam az Erkel Színházban Bánk bán operaelőadáson. Nem emlékszem pontos összegre (más intézte a jegyvételt), de jegyenként 5000 Ft alatt volt, az biztos. És tökéletesen láttam-hallottam mindent (földszinten volt).

Szóval nem kéne a Napot lehazudni az égről csak azért, hogy a kérdezőt köpködhessétek.

Nem mindegyik válaszolónak szól amit írtam, gondolom úgyis sejthető, kiknek szántam.

2021. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!