Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan lehetne kicsit játèkosa...

Hogyan lehetne kicsit játèkosabbá tenni a karácsonyi ajándék bontást?

Figyelt kérdés
5 gyerkőc van a családban, nem szeretném ha csak egyszerűen kibontanák az ajándékokat és egy kettő vége az egésznek. Valami olyasmire gondolok hogy minden ajándékhoz egy kis levélke vezetné el őket, nemtudom pontosan megfogalmazni mert még nagyon nem állt össze a kép a fejben. Van valami ötletetek? :)

2021. dec. 21. 01:27
 1/7 DoItLive ***** válasza:
100%

Szia! :)


Nem tudom mennyi idősek a gyerekek, de így látatlanban azt mondanám, hogy írhatnátok versikéket/találós kérdéseket azokba a levélkékbe. Ezeket (a segítségetekkel) "megfejtve" bonthatnák ki az ajándékokat, mondjuk egy bizonyos sorrendben.


Remélem, hogy tudtam valamilyen ötletet/segítséget adni.

2021. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi azt tényleg elfelejtettem oda írni :) Másfél évestől 11 èvesig :) de ez nagyon jó ötlet, köszönöm :)
2021. dec. 22. 00:58
 3/7 anonim válasza:
100%

Szia

Nekünk mindig úgy működik az ajándékozás,hogy az ajándékokon vannak a családtagjaink neve és valaki elkezdi kivenni az ajándékot és amelyik ajándékot kihúzza, arról az emberről kell valami jó tulajdonságot mondania.

Nehezen tudom ezt elmagyarázni, de remélem megértetted és segíteni tudtam.:)

2021. dec. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia! Esetleg erre gondolsz?

A fenyőfán kis levelek lógnának a gyerekek neveivel. Mindenki kibontja a kis levelet amiben levan írva hogy pl a középső fioknal vam az ajandek

2021. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a választ, mindenkièből lopok ki egy kicsit talán már össze áll a kép :) mindenkinek ment a zöld kezecske :) köszönöm, kellemes ünnepeket kívánok Nektek :)
2021. dec. 23. 02:20
 6/7 anonim válasza:
Kellemes ünnepeket nektek is!
2021. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DoItLive ***** válasza:
Kellemes ünnepeket kívánok én is! :)
2021. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!