Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak a legjobb barátnőmne...

Mit adjak a legjobb barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Már 5. éve lesz a legjobb barátnőm, és valami igazán különlegeset szeretnék venni és csinálni neki. Egy 13 éves lányról lenne szó. Ruhákat vagy ehhez hasonló dolgokat képzeltem el, mert imád öltözködni, + valami személyeset szeretnék készíteni, csak nem tudom mit. De ha nem is ruhát, akkor mit vegyek egy 13 éves lánynak? (Szünet utáni első iskolanapig van időm)

2021. dec. 19. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Ó hát akkor gyerekek vagytok még.Majd ha elszeretitek egymás fiúját akkor véget ér a nagy haverság.vegyél neki latex nadrágot vagy valami ilyesmit.
2021. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia! Adok egy pár ötletet.

Valami ruhát(pulcsi, póló, zokni) és mellé nyomtass ki pár közös képet és egy szép keretbe tedd be. Vagy egy különleges üvegbe írj kis cetlikre kedves üzeneteket amiket összehajtasz és berakod az üvegbe.

Esetleg valami a hobbijával kapcsolatos? Kedvenc sportjáról vagy sorozatáról kulcstartó? Bögre tele csokival, toll, jegyzetfüzet, felszerelés ha sportol valamit ( pl lovas cucc vagy egyéb sportcuccok) ,könyv ha szeret olvasni, telefontok, sminkek vagy állíts össze egy kis ajándék csomagot egy szép dobozba lehet benne sok kedvenc csoki, fürdőbomba, arcmaszk, körömlakk, krém. Ezekkel nem lehet mellé lőni. Én 13 évesen egy ilyen kis csomagot kaptam a legjobb barátnőmtől és nagyon örültem neki.

Hmm még lehetne esetleg puzzle, kártyajáték, hógömb, ajándékutalvány vagy egy mozijegy?Azaz kettő és akkor elmehetnétek együtt😃

Jó vásárlást! Majd írj hogy

mit sikerült venni:)

2021. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Emma6 válasza:
Illatgyertya
2021. dec. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
🎁.
2021. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kulcstartó,ékszer,parfüm.

Vagy esetleg menjetek el együtt moziba.🙂

2022. dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!