Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Anyám miért nem ért meg?...

Anyám miért nem ért meg? Karácsony

Figyelt kérdés

Idén úgy gondolta, hogy mivel nincs pénzünk, nem lesz karácsonyfa, 1 hete még azt ígérte hogy bevásárolunk pár dolgot, hogy legyen mit enni, hát azt a pénzt azóta elitta.. És engem hibáztat, hogy nincs pénzünk mert reggelente kérek tőle pár száz forintot, hogy tudjak valami reggelit venni, mivel itthonról nincs mit vinnem.. Januárban osztálykaracsony lesz, ajándékot kéne vennem annak akit húztam, de anya még arra sem ad pénzt, azt mondta megoldom ahogy akarom.. Nyáron jártam diákmunkázni, hogy kicsivel több legyen, de ő azt a pénzt is elvette hogy majd beosztja nekem, hát azóta se láttam..

Annyira rossz hogy a legtöbb karácsony így telik.. Én nem szeretnék drága ajándékot meg semmi de azért jól esne ha lenne legalább egy karácsonyfa.. Vagy ha neveloapam es anya nem ordítanának egymással minden karácsonykor



2021. dec. 22. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Itt nem nem megértésről van szó. Anyukád alkoholista. Szenvedélybeteg. Csak a pia érdekli, és az utolsó centjét is arra fogja elverni.
2021. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne add neki a pénzed oda. Esetleg nincs rokon,akik segítenének? Nekem apám volt alkoholista,pszichesen azóta is iszom a levét,annyi kárt tett bennem... Ez jobb nem lesz,hacsaknem megy önként elvonóra/ áll le a piával,ami nagyon-nagyon nehéz. Az osztálykarácsonynál pedig (ha nem tudsz szintén rokontól segítséget kérni hozzá), szólnék az ofőnek,hogy ez a helyzet,lehet átvállalná... Vagy nem tudom. Hálistennek anyagilag "csak" 3 évig voltunk gázban szintén a pia miatt, de akkoris meg tudtuk oldani családi kölcsönökből...
2021. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én el is költöznék otthonról egy rokonhoz. Ha már diákmunkázhattál, akkor nem lehet olyan messze a felnőttkor, így én amilyen hamar csak lehet, lelépnék otthonról a f.sz.b.a. Menjenek tönkre ők, neked nem kell rámenned a hülyeségükre.
2021. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%
3 - azért téged sem az eszedért szerethetnek...
2021. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es, miért?

Mert nem kívánom neki,hogy érzelmileg teljesen megnyomorítsa az alkoholista anyja?

2021. dec. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!