Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha nem bírom már...

Mit tegyek ha nem bírom már anyám dolgait?

Figyelt kérdés

Anyám nem egy buta ember, de sajnos bármilyen tanult is, könnyen megvezethető. Mindent elhisz amit a tévében lát. Pl hogy lehagytuk a hanyatló nyugatot, szárnyal a gazdaság, Karácsony, Gyurcsány és Soros tehet mindenről, az oltás 100%-ban véd és nincs mellékhatása stb.


Ha megunom hogy visszamondogatja szó szerint ezeket a propagandákat és elmegyek, jön utánam és mondja tovább.

Ha visszaszólok hogy pl hiába 3% a gazdaság növekedése ha 5% a forint romlása vagy hogy ha oltatlanként veszélyt jelentek egy oltottra akkor mire jó az az oltás, szimplán csak elviharzik vagy leordít hogy kussoljak.


Sajnos elköltözni még nem tudok, de már nem bírom tovább hallgatni hogy mennyire utál a nézeteim miatt és állandóan próbál megtéríteni.



2021. aug. 18. 06:35
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
18%
ja, neked nem térítés kellene, hanem némi biosztudás.
2021. aug. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
99%

De minek állsz le vele vitatkozni?

Ő elmondja, te rábólintasz ("Igen, anya", "értem, anya", "rendben van, anya"), és lépsz tovább.

2021. aug. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Harmadéves vegyész hallgató vagyok, a biokémia spec miatt van némi biosz tudásom, köszönöm!
2021. aug. 18. 06:44
 4/47 A kérdező kommentje:
2-es, próbáltam, de csak mondta tovább mert látta hogy úgyse hiszem el!
2021. aug. 18. 06:45
 5/47 anonim ***** válasza:
65%
az oltás csak annyit segít, hogy ha elkapod a vírust, könnyen és gyorsan átvészeled a fertőzést. nem fog hetekig tartani és nem halsz bele.
2021. aug. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonymousreview60 ***** válasza:
18%
"a biokémia spec miatt van némi biosz tudásom, köszönöm!" Akkor váltsál szakot, mert ekkora marhaságot ("ha oltatlanként veszélyt jelentek egy oltottra") fizikus végzettséggel (gimis biosszal) nem mondanék.
2021. aug. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
70%

ja, azért kérdezel akkor baromságot, hogy mire jó az oltás, ha az oltott is elkapja..

Amire a BCG meg a többi.


Lóf vagy te, nem vegyészhallgató.

2021. aug. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék ide oltáspárti vs oltásellenes vitát.


Mindenkinek egyéni döntésének kellene hogy legyen. Az már az ország vezetőinek szégyene hogy ennyire nyomatják az oltáspárti propagandát és alapvető emberi jogokat vonnak meg oltatlanoktól.


Mellesleg ahogy számolgattuk szinte megegyezik az oltás és az oltatlanság veszélye. Mivel az oltás rövidtávú mellékhatásai, a hatásosságának aránya illetve a vírus halálozási aránya és szövődményei ismertek. Jelenleg talán egy hajszálnyival kevésbé veszélyes oltatlannak lenni, de persze ez változhat annak függvényében hogy kinek milyen hajlamossága van betegségekre, van e valamilyen alapbetegsége, milyen veszélyes mutánsok jönnek és mennyire hatásosak azok ellen ezek a vakcinák illetve hogy mik a vakcinák hosszútávú hatásai.


Szóval kérlek legyetek pártatlanok, mivel mindenki egyéni döntése kéne hogy legyen hogy oltat vagy nem, csak ezt ugye a kormány és anyám nem tisztelik!

2021. aug. 18. 07:01
 9/47 Katona Dius ***** válasza:
88%

Ezeknek hiába... Ugyanígy vagyok. Nálunk még az a nagy divat, bármilyen téren, hogy nem ért csomó mindenhez, de miiindenről határozott véleménye van, többnyire baromság.

Én már elköltöztem, így megtehetem azt, hogy ilyenkor fogom magam és elhúzok a fenébe. Közlöm vele, hogy ha utána nézett a dolgoknak, és nem csak azt szajkózza, amit valakitől hallott, akkor beszélhetünk a dologról. Általában utána inkább hanyagolja a témát, mert lusta utána nézni.

2021. aug. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Akik pedig azt mondják hogy egy oltott nem jelent veszélyt másra azokat csak sajnálni tudom.


Ugyanúgy tud fertőzni egy oltott és egy oltatlan is. Az oltások csak annyit segítenek hogy könnyebben legyőzi a szervezet a vírust a kialakult immunitás miatt.


Vagy ha én be lennék oltva és rám köhögne egy koronás akkor a bőrömön se tapadna meg a vírus hogy aztán a nekem puszit adó barátnőm elkapja hanem lepattanna rólam mint Supermanről a golyó?

2021. aug. 18. 07:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!