Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit csináljak 27 évesen, ha...

Mit csináljak 27 évesen, ha már a karácsony gondolatától is sirhatnékom van, hiszen mindig a nagyszüleimmel élveztem igazán az ünnepet?

Figyelt kérdés
Mindig náluk díszítettem, közösen vettük az ajándékokat, készültünk, most meg ők is, illetve a nagynénijeim, nagybácsijaim is meghaltak. Egyedul a szuleim es a batyam maradt. Veluk viszont csak veszekedesrol szol az unnep. Hogyan elvezzem igy?

2021. dec. 23. 01:27
 1/5 l0m3x válasza:
Ilyenkor meg kell próbálni elengedni a sérelmeket. Ez az ünnep pont erről szól...Kell hozzá egy nagy adag türelem. Ha nem működik élvezd egyedül.
2021. dec. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 molnarmarcell21 ***** válasza:
Csinálj magadnak unokákat és teremtsd újra a gyerekkori emlékeidet, csak ezúttal te leszel a nagyszülő :)
2021. dec. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
2: 27 évesen még előtte az élet, 27 évesen még max. gyermeke lehet(ne) a kérdezőnek... Hova akarjon még unokát, hogy nagyszülő lehessen? Majd 25-30 év múlva... Jó esetben.
2021. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 molnarmarcell21 ***** válasza:
Hosszútávú projekt 😊
2021. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én fordítva vagyok.

Nagyszülőmmel töltöttem, mert anyu meghalt. 😔

Hidd el ilyenkor nem érdemes veszekedni.

Sajnos egyikünknek sem lesz ugyanolyan karácsonya,de lehet hogy idővel lesz párod,gyereked vagy javulhat a kapcsolat a szüleiddel.

Én erre helyezném a hangsúlyt,mert hidd el a szülőktől nincs nagyobb ajándék.

2021. dec. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!