Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kiírod Facebook-ra vagy más...

Kiírod Facebook-ra vagy más közösségi oldalra az ismerőseidnek, hogy "Boldog karácsonyt!" vagy hasonlót?

Figyelt kérdés

Miért igen vagy miért nem?

+ Privát üzenetben szoktál felköszönteni valakit, vagy inkább felhívod? (Ha személyesen nem találkoztok.)



2021. dec. 23. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! Igen én kiszoktam írni minden évben az üzenőfalamra!
2021. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs olyan ember, akivel szoros viszonyban vagyok, és élőben sem talákozunk.
2021. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akivel nemtudok találkozni annak max megírom privát üzenetben.
2021. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. A barátaimmal közös messenger csoportban fogok boldog karácsonyt kívánni, de ennyi.
2021. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon cringe szerintem, úgyhogy nem posztolok ilyet. Fontosabb emberekkel találkoztam, akikkel nem sikerült, azoknak írok, felhívom őket.
2021. dec. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtam ki, sőt a karácsonyfánkról sem posztoltam, szerintem mindenki tudja, hogy van otthon karácsonykor karácsonyfa. Néhány embernek írtam privátban kB 5-6 nak aztán azt is meguntam.
2021. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, minden nagyobb ünnepnél, illetve olyan időszakban amikor sok kicsi ünnep, jeles, említésre méltó nap van egymás mellett szoktam kitenni egy kis ünnepi köszöntést. Van, hogy keresek valamit az interneten, van, hogy a saját díszeinkről, fánkról vagy az ünnephez, naphoz kapcsolódó jellegzetességhez készítek saját képet. Karácsony, szilveszter, újév, vízkereszt és környéke, (esetleg Valentin-nap) farsang, húsvét, pünkösd, nyári időszak (Szent János és Péter-Pál), augusztus, őszi időszak (mindenszentek és Márton-nap), Mikulás nem ünnephez kötődők közül például első havazás az évben, egy évszak kezdete stb. Más vallású ismerősöknek írok személyesen.


Hogy miért? Mert kedvesség, figyelmesség. Kívánom azoknak, akik látják, hogy legyen áldott és boldog ünnepük. Egy karácsonyi misén egy kedves pap ismerősöm mondott valamit, ami szerintem nagyon igaz és örök érvényű: "Aki nem tud ünnepelni, az nem is tud (jól) élni".

2021. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. vagyok.

Fontos, hogy legalább akkor, amikor példás személyekre, szép eseményekre, dolgokra emlékezünk vagy ezeket ünnepeljük egy kicsit legyen meghittebb ez az eleve is szétszakadt, elhidegült, rohanó világ.

2021. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!