Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak idegesítő ismerőseid...

Vannak idegesítő ismerőseid facebookon? Ha igen mivel idegesít?

Figyelt kérdés

Pl. nekem van egy ismerősöm aki régen vékony volt. Lapos has, szolis bőr stb. 5 éve született egy kislánya, azóta jól meghízott. Ezzel nincs is semmi baj. Az ő dolga. Semmi bajom a husis emberekkel, én se vagyok egy anorexiás alkat. Viszont... Nem győzi hangoztatni hogy ő milyen jól érzi magát a bőrében úgy ahogy van, ennek ellenére kb. 2 naponta megoszt egy régi képet vagy emléket amit a facebook feldob abból az időből mikor még kb. 55 kg volt. A képeket ezekhez hasonló mondatokkal kommentálja "mikor még szép voltam" vagy "amikor még jó volt rám ez a bikini". Már alapból ezen felmegy a pumpa de mikor látom a seggnyaló barátnőit 20 szívecskével meg szerelmes emojival a kép alá kommentelni, hogy "jaaaj hát XY így is szép vaaaagy babám" a hányinger kerülget. 2 havonta egyszer feltesz egy szelfit hogy ő most bizony zumbán van vagy hol... este meg szalonnasütés kint a kertben, desszertnek csokitorta.

Kiveri nálam a biztosítékot. xD



2021. szept. 15. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan ismerősöm van, aki nehezen érti meg, hogy nem érek rá bármikor csevegni. Messengeren kéretlenre állítottam be, így nem kapom meg azt sem, ha írt, csak ha én nézem meg, hogy írt-e.
2021. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan kitesz magáról mindent, vagy folyton szerelmes, játssza a nagyon boldog embert.


De az összesnél a legrosszabb a kis gyerekes, terhes vagyok képek, már a tököm kivan velük.

2021. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek idegesítő ismerőseim facebookon, ha valaki zavar azt letiltom.
2021. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azokat viseltem nehezen, akik minden áldott nap feltettek a gyerekükről egy rakás képet. Ha annyira büszke rá, tegyen ki egyet hetente, rendben van, de ne napi több tucatot.
2021. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem azok idegesítenek akik folyamatosan politizálnak, fröcsögnek. Akkor is ha pont ugyanazokat a nézeteket vallja mint én, és akkor is ha az ellenkező oldalon áll. Egyszerűen egy intelligens ember az ilyen érzékeny témákat nem kiabálja bele az éterbe, hanem a saját kis belső körével, a családjával, a legközelebbi barátaival beszéli meg, személyesen.

Ugyanilyen a vallás is. Élje meg magában, meg a családja körében. Ezek érzékeny témák, szerintem senki nem szereti ha ilyenekkel van elárasztva a fala.

Illetve mostanában ez az oltott-nem oltott dolog is zavar, mindenki ott okoskodik meg térítget, ahelyett hogy magánügyként kezelné. Mellesleg én oltott vagyok, de mindkét tábortól felmegy bennem a pumpa. Mindenki döntse el maga hogy mit kezd az életével, az egészségével.

2021. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Már nincsenek, mert aki idegesített azt kitöröltem az ismerőseim közül és kész, probléma megoldva.
2021. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát van egy ismerősöm akivel régebben hű de jóban voltunk, most ritkán beszélünk, de akkor sokat.


Neki idén valamikor volt ilyen "változása". Vagyis már a pozitív dolgokat látja meg, sikerült változtatnia magán (kívül - belül) stb.


Ő nagyon sokszor oszt meg ilyen pozitív gondolatok, idézeteket (Facebookon és instán is-utóbbit át tudom pörgetni gyorsabban) , és először még oké, ezek jók, meg minden, de aztán már egyre klisésebbek lettek, és a facebook is állandóan küldte ezekről az értesítéseket. Ma sikerült leállítani az értesítés küldéseit, remélem nem fog annyit csipogni xd

2021. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most iratkoztan le egy volt kolléganőmről. Nagyon jóban voltunk, egy huszonéves lány, elment máshová dolgozni, aztán gyereke született. Egy pár hete mást se láttam, csak hogy helyi ellenzéki politikusok képei alá kommentel, szidja őket és isteníti a Fideszt, meg hogy mennyi minden támogatást kaptak tőlük. Na az 5. ilyen után letiltottam, ez engem nem érdekel. De leiratkoztam arról is, aki ilyeneket posztolt ki napi 3x, hogy ,,Nézd meg, mit jelent a születési gőzgombócod" (nem viccelek, volt ilyen), meg hogy ,,Ha ezt megosztod, a pénzáldás téged is elér"...
2021. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Volt egy-két szentfazék ismerősöm, de már töröltem őket!
2021. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan akad, aki már szinte isteníti az egyik politikus gárdát (nem is csípem a politikát, és elég érdekes stílussal bír fogalmazni az illető), ahogy olyan is, aki a szülei vagyonával villog (stílusa sem a legszimpibb neten, és elég nagyképű lány hatását is kelti). Mind a kettőt kikövettem.

Valamint kéretlenbe is tettem már ismerőst, mert nagyon nem szeretné megérteni, hogy nem mindig érek rá visszaírni, vagy hosszasan cseverészni.

Elég sokáig toleráltam őket, de van egy határ :D

2021. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!