Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te ha valakihez màr nincs...

Te ha valakihez màr nincs közöd akkor kitörlöd az ismerőseid közül a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Olyan esetekre gondolok, hogy pl volt osztálytársak akikkel sosem voltál jóban, vagy akikkel már nem vagy jóban, volt barátnők és haverok, volt munkatársak, olyanok akikkel sosem beszéltél csak valahonnan látásból ismered, stb?

Vagy nem különösebben érdekel ki az “ismerősöd”, ki lát bele az “életedbe” ilyen értelemben?



2020. ápr. 30. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Én igen. Volt munkatárs is stb van kb 80 ismerősöm, egyedül párommal, anyámmal,.unokatesókkal beszélek de ritkán. Párommal ugye naponta.


Nem hajtok a likera ,.ritkán posztolok.


Sokszor népírtok, mert szerintem nem hiányzok nekik úgyse ha karacsonyra vagy vmi nem böknek oda lóxart sem meg nem is válaszol.

2020. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sok vizet zavar, akkor nem. De ha álandóan marhaságokat írkál, küldözget nekem, és/vagy zaklat, akkor igen.
2020. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alapból nem nagyon szoktam bejelölgetni embereket, akivel pedig kifejezetten nem vagyok jóban és valamiért bejelöl, azt vissza se jelölöm. Ha valaki már az ismerősöm, azt max. akkor törlöm ki utólag, ha idegesít valami miatt, vagy nem emlékszem már, honnan kéne ismernem. Egyébként hidegen hagy, ki nézegeti a profilomat, mert jó pár éve csak a profilképem cserélgetem pár évente, ezen kívül max. a sulival kapcsolatos dolgokat intézem facebookon, de bejegyzéseket meg random képeket nem szoktam kirakosgatni.
2020. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én igen.

De csak ha szembe jön. Pl ma volt a szülinapja egy régi osztálytársam pasijának unokatesójának, akivel egyszer egy szilveszteri bulin voltunk vagy 4 éve.

Le is töröltem.


Mikor meghalt anyukám, letöröltem mindenkit, aki boldog dolgokat posztot. Meg aki szomorúakat.


Kis részük jelölt be újra csak.

2020. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont most vagyok túl a szelektáláson. 206 ismerősből 47 maradt
2020. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Akivel sose voltam jóban vagy látásból ismerem, azt vissza se jelölöm. Amúgy igen, szelektálok, pl. régi csoporttársakat akikkel csak a tananyag miatt voltunk ismerősök.
2020. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akiket csak látásból ismerek, vagy csoporttárs, de nem voltunk baráti viszonyban, vagy épp csak régi munkatárs de nem voltunk kifejezetten jóban, ezeket nem jelölöm be. Ha valaki bejelöl, visszaigazolom, de leveszem a követését. Majd egy szelektáláskor törlöm esetleg. Egyedül a régi, általános, középsulis osztálytársakat és tanárokat jelölöm be válogatás nélkül. Jó látni, ennyi idő elteltével mi van velük, akárhányszor beléjük botlok, futó nosztalgia fut át rajtam.
2020. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem. 336 ismerősöm van jelenleg.
2020. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!