Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Vittetek vissza boltba ajandek...

Vittetek vissza boltba ajandekokat iden? Ha igen, miert?

Figyelt kérdés

En meg soha nem vittem vissza semmit, ha valami nagyobb dolgot kapok az altalaban azert van, mert elore megbeszeljuk, hogy az konkretan kell, adni sem szoktam csak ugy random kavegepeket vagy hasonlokat.

Multkor lattam az ajandekvisszavivos musorban (hirek volt talan vagy valami, apumeknal ment a tv a hatterben), hogy valaki egy hatalmas tv-vel allt pl a sorban, annak mi lehet a tortenete? :D Szulok ugy gondoltak, vesznek egy uj tv-t a gyereknek, de nem tudtak, hogy van neki egy sokkal jobb? Esetleg elvalt szulok, mind a ketto tv-t vett es az egyiket vegul is visszavittek? (Persze lehetett hibas, serult is.)

Ti miket vittetek vissza es miert?


2021. dec. 29. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy 10dbos puzzlet. Hiányzott belőle kettő darab mikor kinyitottunk.

Mást még én sem vittem vissza, pedig van ami feleslegesen porosodik itthon.

2021. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Én még a boltból sem hoztam el, nemhogy visszavittem volna.
2021. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sátort vittem vissza

Hiányzott néhány tartó rúd belőle

2021. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pandorába gyűrűket, mert nem tetszettek.
2021. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!