Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ha veszek 2 150 cm-es kisebb...

Ha veszek 2 150 cm-es kisebb műfenyőt,vajon működhet-e az,hogy összeállítok egy 3 méteres műfenyőt belőle?

Figyelt kérdés

Magas a belmagasság nálunk és horror áron vannak a magasabb,normálisabb műfenyők. Idén olyan magasat szeretnék,amit nem nyel el a nagy tér.


Vajon működhet-e ez így?


2022. aug. 10. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Legalábbis nem tudom elképzelni, hogyan sikerülhetne esztétikusra.
2022. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a homokóra alak megfelel, akkor egyértelműen sikerül.
2022. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja,nem úgy gondoltam. Hanem a törzs nyilván az egész egyméretű. Ebbe mennek bele az ágak ABC sorrendbe. Betartanám a sorrendet ugyanúgy,mintha egy fát raknék össze. Tehát nem úgy raknám össze,hogy A-val kezdem az ágakat,majd D-vel végzek és ismétlem. Hanem sorrenbe menne minden (Nem tudom mennyire egyértelmű így).
2022. aug. 10. 15:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval két ABCD fenyőből csinálnál egy AABBCCDD-t. Szerintem furán nézne ki, aránytalan lenne dupla magasan ugyanazzal a max. szélességgel.
2022. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi,igen,így értettem! :)
2022. aug. 10. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak vegyél egy rendes fát, ne ezeket a műszarokat.
2022. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Irtó hülyén fog kinézni, az se biztos, hogy elég hely lesz az ágaknak.

Inkább adj ki egyszer sok pénzt egy nagyobbra, évekig meglesz, nem kell minden évben 20 ezreket kiadni egy nagy igazi fára.

2022. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
100%
Összerakható, de nem lesz esztétikus.
2022. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Mi rátettük egy kisasztalra, terítettünk rá egy szép karácsonyi terítőt, egy kis kosárkát szaloncukorral... Nagyon jól néz ki, és az ajándékokat is egyszerűbb alá pakolni. Esetleg próbáljátok meg így :)
2022. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!