Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Készülsz már a karácsonyra?

Készülsz már a karácsonyra?

Figyelt kérdés

2022. szept. 7. 11:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Én november 29.-én tartom. Nem szeretem a tömeget, szóval már mindenkinek megvan az ajándéka. Kivéve a kollégáknak, de ők csak apróságot kapnak. Azt ráérek megvenni és a hagyományos karácsonykor átadni.
2022. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Egyáltalán nem szeretem, mivel engem sajnos nem vesz körbe olyan nagy, szerető (vagy akármilyen) család, mint ami olyankor a csapból is folyik. Legfeljebb azt várom, hogy túllegyünk rajta.
2022. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 NTBS ***** válasza:
65%
Nem.
2022. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Én szeretem a karácsonyt, de miért kellene szeptemberben várni? Tényleg nem értem: egyik már nyáron a karácsonyt várja (nem ez az első ilyen kérdés az utóbbi időben) a másik ajándékot vesz a KOLLÉGÁINAK...vagy én őrültem meg, vagy mindenki más...
2022. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
30°-ban?Nem várom.Tegnap sokkot kaptam,mikor az egyik üzletben már karácsonyi cuccokat árultak.
2022. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdtem egy filmet, aztán kiderült, hogy karácsonyi... aztán végignéztem, mivel már elkezdett érdekelni a sztori. Kb. ennyit készülök karácsonyra jelenleg :D. Meg ha látok jópofa ajándékot évközben bármikor valamelyik szerettemnek, megveszem, aztán amikor olyan alkalom van, átadom, ennyi.
2022. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy vesszük, egész évben készülök, mert én nagyon figyelek arra, ki milyen apró megjegyzést ejt el, mit szeretne.
2022. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2022. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%
Én a húsvétra készülök, már nagyon várom a nyúszitt
2022. szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
78%
Én igeeeen. Már olyan szinten, hogy szeretek ilyenkor azon agyalni kinek mit adjak ajándékba. Szeretek szép ajándékokat adni, szépen becsomagolni dobozba, masnival átkötni, hogy mindenki úgy érezze tényleg ajándékot kap, ha nem is valami drága dolog az. :)) mindig azon agyalok már szeptemberben, hogy milyen finomságot süssünk, vagy kit hívjunk, hova menjünk. Várom 😁
2022. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!