Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen saját készítésű ajándék...

Milyen saját készítésű ajándékokkal és dekorációkkal készülsz a karácsonyra?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

én ma csináltam olyat a ház elé, hogy 2 virág cserépbe tettem fenyö ágat mint egy húsvéti feszek és abba tettem karácsonyfa díszeket pár darabot mintha tojást tetem volna a fészekbe. szuperül mutatnak.


szoktam mézeskalácsot sütni ajándékba, meg fotokönyvet csinálunk.

2012. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy fenyőfánk a ház előtt, párommal azt akarjuk feldíszíteni egy égősorral, meg néhány saját készítésű díszt is teszünk majd rá. Barátom a munkahelyén fog majd csinálni egy csillag csúcsdíszt lemezből, egyik a benti fára kerül, másik meg majd megy ki, én meg ilyen papírból készült füzért fogok rátenni meg néhány pingpong labdából készült gömbdíszt plusz a világítást.

A lakásba majd fenyőágakból fogok díszítést kreálni, az ajtó fölé, még nincs konkrét elképzelésem a dologról, de azt majd csak karácsony előtt pár nappal fogom megcsinálni hogy azért kibírja egy darabig :) Meg egy régi adventi koszorú felújításán agyalok még amit csak karácsonykor fogok meggyújtani, az ünnepi asztalnál, amikor összeül a család. Sajnos azt nem itthon fogom tudni megtenni mert anyósomékhoz megyünk, de szuper jó lesz majd :) Eddig ez a tervem.

2012. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!