Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem túlzás már most a Karácson...

Nem túlzás már most a Karácsonyra meg 🎅-ra készülni a boltokban?

Figyelt kérdés
Egyelőre még október 23-ra készülünk tudtommal...ehhez képest csokihegyek, dekorok meg minden hülyeség van az üzletekben.
2022. okt. 22. 14:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem túlzás, így több ideig élvezhetem a karácsonyi hangulatot! :)


Neked mi bajod van vele?!

2022. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
A bolt szemszögéből nem késő. Neki az a lényeg, hogy eladja azt a rengeteg mikulást és szaloncukrot. Ha csak az ünnep előtt néhány nappal tenné ki, nemcsak hogy megrohamoznák a boltokat egyszerre, amiből káosz lenne, el se adnák mind. Ha hamar kiteszik, az emberek nem egyszerre veszik meg, meg lesz olyan aki meglátja, megkívánja és megveszi, meg utána vesz az ünnep előtt is, azaz többet tudnak eladni.
2022. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Azaz korai, elírtam.
2022. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Hehe, igen addig még hatszor megeszik a karira megvett szaloncukrot, ami tiszta nyereség a boltnak, hlye lenne nem kihasználni a karit már hónapokkal előtte! :D
2022. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Október 23-ára mivel kell készülni? Nem egy nagy was ist das - felrakod a kokárdát, aztán elmész az "ünnepségre", ahol valamelyik fideszes vezető elhadarja, hogy Gyúrcsány-soros-brüccel... aztán mehetsz haza. Így meg, hogy vasárnapra esik, tényleg csak nyűg az egész.


Az viszont nekem sem tetszik, hogy még Mindenszentek előtt vagyunk, de már a Karácsonyra kéne hangolódni.

2022. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#5 Hogyhogy mivel? Zászló (igaz, ez évekig eláll), nemzeti színű lufik, gyertya, mécses, és az ünnepi családi ebédhez is be kell vásárolni (ok, az ételbevásárlás nem ünnepspecifikus). Na meg a gyermekeknek is veszek valamit, amivel az érettségüknek megfelelően elmélyíthetik az ismereteiket `56-ról...
2022. okt. 22. 16:36
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
De igen, korai, de évek óta így van, a kereskedőknek előnyös. Én tisztelem 56-ot, de nem készülök rá, nem is csinálok semmi extrát 23-án. Viszont az ősz hangulatát szeretem, a Halloweent és a halottak napját egyaránt tartom. Számomra az őszi hangulatot kicsit zavarja ez a sok karácsonyi dekoráció, de ez van, elfogadom.
2022. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem korai. Így legalább elkerülöm a decemberi idegbetegeket.
2022. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Ha azt veszem, hogy már májusban megjelentek itt a Már te is várod a karácsonyt? kérdések, kifejezetten késő most kezdeni a karácsonyi dolgokat árusítani.
2022. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 NTBS ***** válasza:
96%
Talán korai, de felgyorsult a világ.
2022. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!