Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A párotok testvéreinek ti...

A párotok testvéreinek ti vesztek karacsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés
Még csak 2 hónapja vagyunk együtt, én úgy terveztem hogy csak a szüleinek veszek egy bonbont és egy minőségibb bort.
2022. okt. 28. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen helyzetben még a szülőknek se adnék, kivéve ha párod még otthon lakik és ezért mész oda karácsonyozni. Ebben az esetben viszont úgy adnám át a bort és a csokit, hogy a családnak hoztam.

Ha viszont már külön él párod, akkor én ilyen friss kapcsolatban csak kettesben karácsonyoznék párommal.

2022. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Én már vettem felfújható Antonio Banderas szexbábút húgomnak.
2022. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam semmit kapni a testvérem párjától, és én se veszek neki semmit. Ők 7 éve vannak együtt, 2 hónap után meg pláne felegesnek tartanám . De vehetsz, ha akarsz valami apróságot.
2022. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Ha mondjuk már házasok lennénk, akkor esetleg, de addig nem. A szülőknek viszont igen, ha jó a kapcsolat velük.
2022. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk, de nem két hónapos kapcsolat. 18 èv. Ha mègy hozzàjuk, én egy tányér sütit vinnèk. Annó èn is ezt tettem. Sütöttem valamit nekik.
2022. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már az elején tisztáztuk, hogy nem lesz ilyen
2022. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Friss, két hónapos kapcsolatban még a páromnak sem adtam ajándékot, nemhogy a rokonainak.
2022. nov. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!