Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit illik adni a Parom testver...

Mit illik adni a Parom testvereinek Karacsonyra?

Figyelt kérdés
Egy 23eves es egy 17eves fiu. Az idosebbel sokat nem beszeltem es vele a kapcsolatom se rozsas.
2015. nov. 11. 19:52
 1/8 anonim válasza:
77%
Ne ess túlzásba. Csak apróságot, hogy a gesztus meglegyen.
2015. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

minek veszel nekik valamit egyáltalán?

szerintem nem kötelező mindenkit megajandekozni. főleg ha nem is nagyon ismered őket.

2015. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretnem ha a Szulei vagy ok ugy gondolnak h oket elfelejtettuk a Parommal a fiukat.
2015. nov. 11. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Szép kézműves csoki a 17-nek, a 23-nak pedig valami bor vagy pezsgő. Én max. ennyit adnék!
2015. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elnezest kerek hogy ertelmetlenul fogalmaztam csak nagyon gondolkodtat a kerdes.
2015. nov. 11. 20:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Az idosebbik edz igy neki alkohol kizarva. mas valami otlet?
2015. nov. 11. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor ajándékozz a fiúknak, ha ők is ajándékoznak Neked valamit, mert különben nekik kellemetlen lesz, ha ők nem adnak semmit. Ahogy az első is írta, nem kell túlzásba esni, kézműves csokoládé mindkettőnek bőven elég (van cukormentes csokoládé is, ha edz).
2015. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor mindketten kapjanak kézművescsokit.
2015. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!