Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kapjon a család karácsonyra?

Mit kapjon a család karácsonyra?

Figyelt kérdés

Anyós,Anyós férje,Nagynéni,Nagybácsi,fiatal sógornő (15 éves ) Apu,Fiú tesó,Fiú tesó barátnője akit eddig 3x láttam és fogalmam nincs mit szeret.

Anyu könyvet kap és ilyen illatosító kütyüt.

Ti mit adtok az idén? El akarom már kezdeni mert úgy döntöttem 22-23 körül mindenki megkapja mert dolgozom karácsonykor is,sokszor csak az újévben találkozom a rokonokkal.



2022. nov. 6. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Te ismered őket, hogy mi az ízlésük, hobbijuk, stb....
2022. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
75%

Ha mindenképp szeretnél valamit, akkor kérdezd meg minek örülnének. Valószínűleg azt fogják mondani, hogy nem kell semmi. De csokinak például mindenki örül.


Esetleg ha sok időt töltesz velük, megfogod látni, hogy pl. nagynénédnek szétmegy a táskája, akkor tudod, hogy neki valami olyasmit kéne nézni, bár mondjuk nehéz olyat találni ami biztosan tetszeni fog neki és praktikus is lesz.


Az én szüleim egy kis diákcsemegét, csoki vettek egymásnak, nem nagyon adtak mást mert közös kasszán voltak / vannak. Apukám virágot adott anyukámnak.


Anyukám és apukám is, az anyukáiknak virágot vittek. Apukájuknak bort, vagy sört.


15 éves sógornődnek esetleg valami sminket, amikor én voltam 15 engem nagyon érdekelt a sminkelés. Szemhéjfesték, BB krém, alapozó, szájfény, stb. Ha tudod a méretét, esetleg ruhák, én annyi idősen nagyon figyeltem hogy mindig változatosan öltözzek. Egy szép felső, pulcsi, bármi.


Tesódnak is esetleg csoki, bor.


Anyósnak, apósnak ajándékcsomagot adnék. Csinálhatsz te is, de a Tescoban egy 10esből már tuti kapsz, pont múltkor néztük. Persze van 15, 20ért is. Attól függ mennyit szánsz rá.


Azt tanácsolom adj közöset, sokkal egyszerűbb. Nem úgy értem, hogy mindenkinek közöset, de például a tesód barátnőjének és a tesódnak valami közös ajándékot. Így sokkal egyszerűbb, és nem kell azon agyalnod, hogy úgy, hogy 3szor láttad mit vegyél neki.


Illatos gyertya is jó lehet. Nem nagyon lehet melléfogni vele, nem drága, és biztos örülnék neki.


Viszont!! A mi családunk lassan ott tart, hogy ezekmelett az árak mellett mindenki kap egy 5ezer forintos utalványt a Lidlibe, vagy ilyesmi boltba, aztán vegyen amit szeretne.


Remélem segíthettem, jó vásárlást :)

2022. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Tavaly én minden ilyen rokonnak, akikkel együtt ünnepeltem egy nagy, feliratos mézeskalácsot adtam, amire az volt ráírva, hogy Boldog Karácsonyt,..... , a kipontozott helyre mindenkinek a neve került. Vannak olyan mézeskalács készítő művészek, akik vállalnak ilyent, a neten is lehet rendelni, így névre szólóan. ezenkívül kaptak egy bonbont is. Nagyon örült mindenki a névre szóló ajándéknak.
2022. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!