Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek mit adtok karácsonyra?

Kinek mit adtok karácsonyra?

Figyelt kérdés
Közeleg a karácsony, vannak már valamilyen terveitek?

2020. nov. 13. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tesómnak ébresztőórát, anyukámnak edényfogószettet, mamáknak konyhai eszközt, tatáknak karácsonyi sört(Tuborg), az apukámnak pedig egy hópehelyhes pokrócot.

:)

2020. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szüleimnek: édesség, ruha, képeslap, könyv.

Tesómnak: Sok- sok édesség és egy plüss.

2020. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
97%

Könyv

Kenyérsütő

Lego

2020. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

A nagyszüleim már meghaltak, kimegyek egy virággal a temetőbe.


Anyumnak pont ma vettem egy tudományos könyvet. Nagyon szereti az ilyeneket olvasni. Mellé egy arcmaszkot és egy gyertyát öntöttem levendula illattal, imádja.


Apumnak még nem vettem meg, de egy fehèr bögrét szánok, amikre kézzel buszokat rajzolok (él-hal a kisbuszokért) édesszájú úgyhogy a müllerben nézek valami finomabb csokit. Ezt még egy kicsit hiányosnak érzem, valamit még kitalálok.


Bátyámnak sosem tudtam, hogy kit kéne venni, de most jött az ihhlet, veszek egy fekete vagy fehér pólót és rárajzolok egy közös emléket. 1-2 zacskó gumicukorral szerintem éppen elég.


Öcsémnek horgoltam egy among-us figurát (nagyon szereti a játékot) és mèg neki is szeretnék valamit.


Féltesómnak egy szépségápolási csomagot vettem, tusfürdő, smink, arcmaszk stb.-ből álltítottam össze.


Unokahúgomnak egy bullet journal naptárt, egy szép zselés toll készletet és valami lovas bögrét vagy hasonlót tervezek venni.

2020. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Család férfi tagjainak italt, hölgyeknek táskát pénztárcát, gyerekeknek meg játékokat.
2020. nov. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
A jelenlétemet.
2020. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Valszeg egyedul karacsonyozok a malackaimmal, igy kapnak vacsorat es ennyi.
2020. nov. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Parfüm, saját kézileg készített ajándék, társasjáték, mobiltelefon
2020. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!