Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit legyen karácsonykor?

Mit legyen karácsonykor?

Figyelt kérdés
Lassan itt a karácsony, és Barátnőmnek szeretnék venni valamit, de nem igazán tudom, hogy mi legyen, ami valóban hasznos is neki. Szerintetek próbáljam magam kitalálni és így marad meglepi vagy menjek biztosra és kérdezzem meg?

2022. nov. 18. 12:27
 1/8 anonim válasza:
100%

Próbálj olyan ajándékot választani, ami a személyiségéhez passzol. Nem tudom pl hord e sálat, vehetsz neki egy szépet, ha igen. Vagy parfümöt használ e, milyen illatot szeret stb

Vagy pl szeret e olvasni.

Ezeken el gondolkodsz mit szeret és biztos eszedbe jut olyan ajándék, ami megfelelő lesz.

2022. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Hogy lehet az hogy sokan a saját párjukrol sem tudnak semmit?

Szokott pl.parfumözni szereti? Vagy ékszeres vagy táskák, vagy programozni szeret, vagy lelkis és saját készitésű dolgokat értékel, vagy van álma vágya amit soha nem tud megvenni, vagy tanulni szokott ? Vagy sport hobbija van? Otthon edz?vannak karácsonyi szokásai? Szeret ettermezni romantikázi?

2022. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a hobbija? Én azzal kapcsolatban vennék neki valamit.
2022. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Én minden évben megkérdezem tőle, hogy minek örülne. Ő elmondja, akár elküldi a linkjeit is a vágyott dolgoknak és abból választok neki 1-2 ajándékot.


Így mindig garantált a siker, biztos örül azoknak a dolgoknak, amiket kap tőlem, ugyanakkor van meglepetés része is, hiszen nem tudja pontosan, hogy az általa megmutatott dolgok közül mit fog kapni konkrétan.

2022. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen ismerem a hobbijait, csak kiváncsi voltam mások véleményére :)

2022. nov. 18. 13:27
 6/8 anonim válasza:
64%

Szerintem rákßrdezni rossz, mégha nem is lesz végül jó az ajándék. Nekem többet ér az izgalom, elvégre erről szól a meglepetés

De persze van aki nem így gondolja

2022. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is aki rákérdez olyannak tűnik mintha ezen görcsölne es nem is szeretetből akarna meglepni, hanem frusztrálodik csak.
2022. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én csakis élmény ajándékot vennék. Többre tartom a közös kalandokat, élménygyűjtést mint hogy legyen plusz egy karkötő a polcon. Öreg koromban azt akarom sorolni hogy merre jártam a világban, mivel lettem gazdagabb, de azt is hozzá kell tennem hogy egy számomra fontos személytől nagyon sokat jelent minden tárgyi ajándék is, tehát az is jó ötlet. 🙂
2022. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!