Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életem első karácsonya egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első karácsonya egyedül. Nagyon rossz. Hasonló helyzetben lévők, hogy élik meg? Mit tesztek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
44 éves férfi vagyok. Próbálkoztam társkereső oldalakon. Igaz csak kettőn, az egyik eléggé hamisnak tűník, a másik egy Facebook társkereső, de elment tőle a kedvem. Bíztam benne, hogy találok valakit, akivel közösen eltölthetjük az év utolsó napjait, és talán a következő néhány ezer napot is.
2019. dec. 25. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hatodik karácsonyom egyedül, meg lehet szokni, csak el kell foglalni magad és nem azon sopánkodni, hogy éppen nincs melletted Valaki.
2019. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nem lenne jobb valakivel?
2019. dec. 25. 23:16
 3/15 anonim ***** válasza:

Engem is kirakott a menyasszonyom, szóval 5 év után újra egyedül kell töltenem a karácsonyt. Igen, sajnos valóban nagyon rossz, és sajnálom, hogy nem szolgálhatok jó tanáccsal, de a legőszintébben együtt tudok érezni veled.

Kitartást, én hiszem, hogy újra megtalál majd minket a boldogság.

2019. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
öreg vagy kérdező, törődj bele a magányba. Ez marad, a hátralévő életedet töltsd el egyedül, de tartalmasan. Nyugi, én is lassan 40 vagyok és 4 éve senkim sincs, hiába próbálkozok. Tehát megértelek, és egyet érzek veled halálosan őszintén. Nem akarlak vigasztalni, mert a pártalálás nem szeretetszolgálat sajnos és kőkemény vastörvények érvényesek.
2019. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. 44 év talán még nem annyira öreg. Vannak ilyen korú nők is, de még idősebbek is, akik magányosak. A baj csak az, hogy egy nőre száz férfi ugrik, mármint társkereső oldalon.
2019. dec. 25. 23:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, való életben is. Van egy 29 éves nő, nagyon teszett nekem, de az a szép nő. Persze okos. Lement most Debrecenbe bulizni karácsonyra, ma délelőtt 5 új pasi ismerőse lett (20 on évesek, helyesek). és abból 4 lájkolta is a képeit. Szerinted van esélyünk ekkora férfi többletben?
2019. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Állítólag, legalábbis régebben azt lehetett hallani, hogy Magyarországon több nő él mint férfi. A Facebook társkeresőn ezért nem értettem, hogy mégis, hogyan lehet az, hogy egy nő társat keres, senkit sem akarok megbántani, de volt olyan akit még bottal sem böködnék meg és rengeteg férfi jelentkezik. Rád vártam, gyönyörű vagy stb. hozászólásokkal.
2019. dec. 25. 23:51
 8/15 opened paradise ***** válasza:
Iszom:D
2019. dec. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez az egész karácsony téma túl van tolva. Ugyan olyan nap/napok, mint a többi az életedben. Csak ilyenkor megy a felhajtás. Semmi sem történik, ha egyedülállóként töltöd el. Én is az vagyok, mégsem sajnáltatom magam. Nem egy másik emberen múlik a boldogságod, hanem magadon.
2019. dec. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én már nem számolom, de kb. 10+.

Egyedül is szép, ugyanolyan nap mint a többi! Tudod miért??? Mert a Jézuska születésének az ünnepe, na már most azt én egész évben ünneplem, hisz Te is például, nem adsz hálát az égnek az év összes napján, hogy él - megszületett egy szeretted, mondjuk az anyukád, stb.? Így nem szomorú egyedül sem...

Ami viszont iszonyat megvisel, az a Szilveszter, gondolj bele, mindenki együtt, buli, stb., együtt kezdeni az új évet...,s ezt egyedül.

Szedd össze magad, most van egy éved, hogy a következő ne legyen egyedül.

2019. dec. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!