Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Holnap már december... Hogy...

Holnap már december... Hogy álltok a karácsonyra készüléssel, az ajándékokkal? 🎄🎅

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 18:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Sehogy, egyedül élek, nem lesz se ajándék se fa se dísz.

Lesz helyette pia, kaja, xbox/számítógép meg 1 hét szünet.

2022. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy, sehogy és sehogy.Ja, de!! A gyereknek sikerült pár könyvet venni, de ennyi.
2022. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy, nem ajándékozunk. Magamnak veszek számítógépet. A karácsonyi hangulatom egyébként kezd megjönni, a készülődés még várat magára.
2022. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szintén sehogy. De a hétvégén tervezek elmenni megvenni a szaloncukrokat.
2022. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én se állok sehogy. Nem is fognak nagy dolgokat kapni, csoki meg ilyen apróságok lesznek de mèg azt se vettem :'D
2022. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy, utálom a karácsonyt. Szabi alatt programok, ha lesz szabi. Ha nem akkor munka.
2022. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én jól állok. Már megvettem magamnak az ajándékot. :)
2022. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

Marad a tavaly karácsonyra vett műfenyő.


Fura hangulatom van. Mintha már nem lennék teljesen egyedül? Társasmagány? Három férfi ismerősöm "rajong" értem, de valahogy nem sikerült...


Majd jövőre eldőlnek az események. (Mindegyikünk nagyon "dolgozik" a saját életterületén.)


Ui: mármint BARÁTNŐKET(!) találni anyu halála után. Az nem sikerült tartósan. Kissé elszakadtunk egymástól. Időben, térben, szívben.

2022. dec. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégén dekoráljuk a házat kívül-belül, sütünk mézeskalácsot. A karácsonyi főzéshez pár dolog megvan már, a sütik alapanyagai, kacsacomb a fagyasztóban.


A férjemnek és a gyereknek megvan az ajándék, még a sógornőmék kislányának veszünk valamit, családban felnőttek nem ajándékozunk egymásnak.

2022. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Éppen fel van túrva a ház csőcserék miatt...

1 ajándék viszont megvan

2022. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!