Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Anyám könyvelőként dolgozik ,...

Anyám könyvelőként dolgozik , apám pedig eladóként, mindig megkérdezem tőlük hogy mit kérnek Karácsonyra, mindig azt mondják hogy semmit nem kérnek. Ilyenkor milyen ajándékot vegyek vagy készítsek nekik?

Figyelt kérdés
Milyen ajándékötletet tudnátok adni? Vagy tényleg ne vegyek semmit?

2022. dec. 13. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Írj nekik fejenként egy szép levelet, amiben leírod, hogy miért vagy nekik hálás és hogy mennyire szereted őket! Aztán majd nézd meg a reakciójukat, amikor kibontják! :)


Ha gondolod, valami apróságot is vehetsz mellé, de azt te tudod, hogy mit szeretnek és mit használnak!

2022. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Anyádnak új idegrendszert. Üdv, egy kollégája. :)
2022. dec. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha van onallo penzkereted, akkor szervezz nekik egy olyan utat, amirol biztosan tudod, hogy szeretnenek elmenni oda.

Ha nincs onallo penz erre, akkor keszits valami meglepit, pl. egy falinaptarat az ev kepeivel. Vagy amig dolgoznak, suss valami meglepi sutit/tortat.

2022. dec. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
87%
Én is ezt szoktam mondani a gyerekeimnek amikor megkérdezik mit vegyenenek karácsonyra. Igazából ez azért van, mert ha nem is gazdag, hogy amire szükségem van az mind megvan.
2022. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
A foglalkozásuk miért lenyeges? Többre jutnal vele, ha a hobbijukat említetted volna. Mondjuk sosem értettem az ilyen kérdéseket, az ember csak ismeri a szüleit, ergo tudja, minek örülnének
2022. dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!