Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen dolog már az, hogy...

Milyen dolog már az, hogy apám megtiltotta, hogy normálisan karácsonyozunk?

Figyelt kérdés

És ebbe az egész család partner. Tehát nem lesz karácsonyfa, ajándék, nem díszitsük fel a házat, nem lesznek finom karácsonyi ételek. Hanem elmegyünk templomba, utána imádkozunk oszt annyi! Mert hirtelen megszállta a szentlélek. Ez nem lesz normális karácsony!


26/F


2014. dec. 14. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Egyébként állíts a szobádba egy fát, oszt kész.
2014. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudsz mit csinálni. Örülj neki, hogy nem 6 éves korodban találták ki ezt.
2014. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Beszélj vele, hogy miért gondolta, hogy ez így jó lesz. De amúgy ha eltökélt akkor rá kell hagyni, nem nagyon tudsz mit tenni ha valaki csökönyös...
2014. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hirtelen vallásos lett! Érted, azt mondta, hogy a karácsonyfa meg ezek, csak külsőségek! És ezt kell majd átélnem este, hogy imádkoznunk kell! Jézus Krisztus előtt, szerintem nem erről szól a karácsony, de mindegy!
2014. dec. 14. 16:35
 5/16 anonim válasza:
100%
Abban igaza van, hogy külsőség de egy ünnepnek meg kell adni a módját. A templomban is van karácsonyfa, legalábbis nálunk és a kicsik kapnak mindig egy kis ajándékcsomagot. Én nem vagyok vallásos de a nagyimat el szoktam kísérni éjféli misére. Szerintem az arany középút egy visszafogottabb ünneplés lenne, kisebb fa, kevesebb kaja és esetleg adakozhatnátok vagy segíthetnétek ételt osztani vagy valami hasonló.
2014. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt még megérteném, hogy a Coca-Colától vissza kellene szerezni Szent Miklós alakját és üzenetét, de miért kell ehelyett elfelejteni? Szerintem nem véletlenül lett szent.
2014. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
írtad,hogy szerinted "nem erről szól a karácsony"..azért ne felejtsük el hogy karácsonykor eredetileg Jézus születését ünnepeljük...egyáltalán nem baj ha templomba mentek és imádkoztok,de azért karácsonyfa,finom ételek,házdíszítés nyugodtan lehet,mert ettől lesz meg a hangulat és ezért lesz meghitt :)
2014. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 guti73 válasza:
26 évesen ez a legnagyobb problémád? Költözz el!! Legyen saját családod/Karácsonyod!!!!!!
2014. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Vajda Gábor válasza:
Nem lehet hogy belépett a fater valami hülye szektába?? Azok mossák át az ember agyát...már aki hagyja magát...
2014. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Jaj ez olyan tipikus, mikor a faterra rájön a kapuzárási pánik x) Nem tudsz elmenni valahova karácsonyozni? Barátnő, haverok stb?
2014. dec. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!