Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adsz a párodnak karácsonyra?

Mit adsz a párodnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Illetve milyen értékben és mennyi ideje vagytok együtt?

2022. dec. 14. 15:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
9 éve vagyunk együtt. A férjem élményajándékot kap. Elmegyünk egy hegyi faházba, ott töltünk egy éjszakát. Gyönyörű kilátás, szabadtéri jacuzzi. Nagyon hangulatos hely. Az érték nem feltétlen releváns, mert külföldön élünk, de ha érdekel akkor elmondom, 140 frank volt két főre.
2022. dec. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
96%
Öt éve vagyunk együtt. Egy általa választott cosplayt és kiegészítőket kap, tehát ruhaneműt.
2022. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

6,5 éve vagyunk együtt.


Egy könyvet kap, amit már régóta szeretne, illetve egy színházjegyet. 4500 a jegy/fő és kb. 3000 volt a könyv.

2022. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
87%
2,5 éve. Mi nem szoktunk ajándékozni egyikünk se szereti 😃
2022. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
65%
Mi előre elintéztük ezt. Nekem tönkrement a mobilom és mondta, hogy akkor válasszam ki, melyiket szeretném, aztán előjézuska. Én meg vettem neki egy gépet (pontosabban alkatrészeket, amiket összeválogatott magának ~500e értékben). Nem akarta egyikünk sem meglepinek szánni, mert ez elég egyéni. Plusz én a hwhez nem is értek annyira, mint ő, nem akartam kompatibilitási problémákat. 4 éve vagyunk együtt.
2022. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Mi akkor leszünk még csak 2 hónapja együtt, én a kedvenc előadására vettem magunknak jegyeket 20 ezer forint értékben. Kíváncsi voltam, ez mennyire reális értékben, ő elég nagyvonalú velem, ezért nem éreztem soknak. De ahogy látom mindenkinél teljesen más értékben megy az ajándékozás :D
2022. dec. 14. 17:07
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
2 hónapos kapcsolatban a 20 ezer az szerintem még sok is.
2022. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

#7

Volt olyan barátom, aki első karácsonyra 100 ezerért vett nekem ajándékokat, szóval ahhoz képest meg kevés. Nehéz belőni szerintem, de végülis úgyis magunknak kell érezni, hogy mennyit szeretnénk rászánni. Meg hát anyagi helyzettől is függ.

2022. dec. 14. 17:13
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

A kedvenc csokoládéjából kap egy táblával ( [link] mostanában elkezdte érdekelni a csillagászat, így egy ezzel kapcsolatos könyvet ( [link] egy új fa festőpalettát, miután múlt héten véletlenül eltörte az előzőt (ez hét euró), valamint kettő jegyet egy művészeti kiállításra (ezek fejenként öt-öt euró voltak).

A nagyszülei felajánlották nekünk, hogy nyugodtan töltsük az ünnepi időszakot (a családos és barátos karácsonyozás után, persze) az ő hegyi nyaralójukban és élni is fogunk ezzel a lehetőséggel. Gyönyörű helyen van, már nézegettünk is néhány túraútvonalat a környéken, valamint majd közös sütögetést is tervezünk.

Három éve vagyunk együtt, én 25/N vagyok, ő 27/F, szintén külföldről írok.

2022. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
2022. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!