Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adsz a párodnak karácsonyra?

Mit adsz a párodnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Illetve milyen értékben és mennyi ideje vagytok együtt?

2022. dec. 14. 15:52
1 2 3 4
 21/31 Dorka900 ***** válasza:
100%
5 éve vagyunk együtt, egy koncertjegyet kap a Rammsteinre,kézműves sört, egy futósapkát ( a másikat elhagyta) meg egy alsógatyát futáshoz, illetve nagyon ízlett neki egy bizonyos féle zselés cukor, abból kap egy adagot, ezekhez egy kisebb befőttesüveget megdizájnoltam és belegyömöszöltem valahogy a cukrokat :D
2022. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Dorka900 ***** válasza:
100%
Jaj értéket nem írtam, 40-45 ezer között lehettek ezek :)
2022. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
80%

:DDD


Én vettem neki 1500ért, kiszállítással együtt 3000ért szakállgyűrűt, mert már vágyott egy ideje rá. Nagyon picike, de örülni fog.


1 éve vagyunk együtt.


A közös ajándékunk, vagyis inkább az enyém 🙈 pedig a csokilikőr főzés és bonbon készítés lesz itthon.


Szülinapra, - ami nem sokára lesz, - felszíni úszót kap és egy általam hímzett Black Clover - es pólót.


27N 28F vagyunk

2022. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

#20

Gondolom ez nekem szólt (#19)

Nem igazán. Évfordulóra meglepjük magunkat valami utazással és ennyi. Nem vagyunk oda a nagy felhajtásért és a tárgyakért. Amire szükségünk van azt úgyis megvesszük amikor felmerül az igény.

2022. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 NTBS ***** válasza:
65%
Semmit, mert nincs.
2022. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
86%

Ha együtt éltek megváltoznak a dolgok. Csomó dolgot együtt használtok, nem külön. Meglepetést is egyre kevésbé lehet okozni. Plusz az ember mindent meg tud venni magának ami kell. Ezért egy idő után a párok élményt "vesznek", vagy éppen semmit.

Mi 10 éve élünk együtt, karácsonyra már nem veszünk semmit. Meglátogatunk barátot vagy családtagot akik közel laknak, van ünnepi menü és fa. Ennyi éppen elég hogy jól érezzük magunkat. Nekem óriási megkönnyebbülés hogy nem kell kétségbeesetten karácsonyi ajándékokért rohangálni.

2022. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek, 26. Mi csak születésnapra veszünk dolgokat szerencsére mindkettőnk hobbija bővíthető és mindig van valami új amit ki lehet próbálom. Plusz jódrága is nem mindig jut rá keret. Szülinapra általaban ezt. Karácsonykor valami újféle drágább sütit csinálunk itthon meg veszünk közösen xbox-ra játékot vagy valami holmit amire szükségünk van itthonra.
2022. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
8%

Na ti szánalmas nyomorékok, látom töröltettétek a kommentemet. :)

Nos, azt kívánom nektek, hogy ez legyen életetek legnagyobb ajándéka. Ennél nagyobb sose legyen, gyökerek. :)

2022. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
75%
2 Fürdő csomag, gyertya, csoki, gumicukor, arcmaszk talán 🤔
2022. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
2 éve az lemaradt. Ha rajtam múlna még többet is kapna csak meg kéne fogni a pénzt 😅
2022. dec. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!