Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Anyukák, ti mindegyik gyermekn...

Anyukák, ti mindegyik gyermeknek megveszitek az Iphone 14?

Figyelt kérdés
Három gyerkünk van és a 2 nagyobb már iskolás, ők Iphone 14 kértek karácsonyra. Csak hogy mikor a kicsi ezt meg tudta, ő is azt kért. Félek, ha nem kapja meg nagy lesz a hiszti ráadásul mind ezt a fa alatt. De ő még csak 5 éves és oviba jár, ráadásul az ovónő nem is engedi, hogy a gyerekek mobiltelefon vigyenek be. Most nem tudom, mi legyen, Ti hogyan szoktátok?
2022. dec. 20. 23:49
1 2 3
 1/27 psychojoker válasza:
87%
Elnézést maga ön?
2022. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értem a kérdésedet.
2022. dec. 20. 23:57
 3/27 anonim válasza:
91%
Csak simán 14? Én 14pro alá nem adnám!
2022. dec. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

"Most nem tudom, mi legyen"

Te vagy a gyermekek egyik szülője, te döntöd el, hogy a gyermekedet mennyire akarod dopamin-addiktívvé, kütyüfüggővé tenni. Én nem tenném. De rajtad áll, a te felelősséged, ez csak az én szerény véleményem.


"De ő még csak 5 éves és oviba jár, ráadásul az ovónő nem is engedi, hogy a gyerekek mobiltelefon vigyenek be."

Az óvó néninek minden tiszteletem, helyesen teszi.

2022. dec. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Aztán egy 5 éves gyereknek mi szüksége ilyen kütyüre? Ennyi idősen nekem a barbi telefon volt a menő, ami énekelt, amikor megnyomtam rajta az egyik billentyűt. Te vagy a felnőtt, ezt nem egy 5 éves taknyos dönti el (már bocs). Hisztizik? Hisztizze ki magát másik helyiségben.
2022. dec. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
99%

Oké.

Szóval így kedd éjfélkor eszedbe jutott, hogy kiírj egy kérdést arról, hogy 1 millió helyett 1,5 milliót költs(etek) el telefonra az 5 éves puja miatt.

Ez így nagyon gyenge lett, gyúrjál még rá egy kicsit legközelebb, ha már kamu kérdésekkel akarod húzni a jónépet.

2022. dec. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a korábbi válaszolókkal, annyit hozzáfűznék, hogy aki megengedheti magának a 2 vagy akár 3 új telefon vásárlását ilyen célból, az a büdös életbe még csak regisztrálni sem fog erre az oldalra. Ezért (is) kamu.
2022. dec. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
"Aztán egy 5 éves gyereknek mi szüksége ilyen kütyüre?" Nyilván az, hogy a nagyobb tesóknak van, illetve lessz. Nálatok nem az van hogy a kicsi a nagyokat utánozza?
2022. dec. 21. 01:32
 9/27 A kérdező kommentje:
6-os, bocsánat, nem tudtam, hogy a kérdés kiírás időkorlátos. Nekem engedte ki írni.
2022. dec. 21. 01:33
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz így az 5 éves gyerekkel? Ki fog felkelni reggel megetetni majd? Csak mert hajnali fél 2 😊
2022. dec. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!