Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van itt olyan aki még egyedül...

Van itt olyan aki még egyedül tölti a Karácsonyt?

Figyelt kérdés
Én egyedül leszek végig, annyi hogy dolgozom még 23-án éjszaka, és így a 24-ét végigalszom, de nem tudom mit fogok kezdeni avval a kettő nappal teljesen egyedül. Akik egyedül vannak ti mit csináltok?
2022. dec. 21. 16:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, én bármit megadnék azért, hogy egyedül lehessek. Már most megy a cirkusz meg a veszekedés.

Elkap a sírhatnék, hogy mi csak itthon ülünk és veszekszünk, mások meg boldogok, mennek rokonokhoz ünnepelni és jól érezni magukat.

2022. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11es én ilyen dolgok miatt nem járok haza.. de magányosnak érzem magam, szerencse hogy dolgozom ma este, holnapi napot kb végig alszom és csak kettő napot kell majd kibírnom
2022. dec. 23. 19:11
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy akkor. Én még tanulok, nyáron diplomázom. Munkát valószínűleg Pesten fogok találni csak. Alig várom már, hogy egyedül lehessek. Jövő karácsonyomat már egy faházban tervezem egyedül. Sajnos barátnőm sincs akivel el tudnám tölteni.
2022. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
de jó lesz végre egyedűl! 50 es ff.
2022. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket mindenkinek!
2022. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

11es, egész gyermekkorom karácsonyai veszekedéssel teltek, más család békés meghitt ünnepeire vágytam.


Felnőtt vagyok, családom van és soha nem jött ez el. Vagy mert nincs vagy mert már magammal hurcoltam ezt a sémát. Nekem a karácsony görcs, stressz, pofavizit, mit vegyek-nem tetszik neki, nem elég drága, én vettem a legdrágábbat, miért kell h a pénzről szóljon, miért kell h megjelenjek náluk.

2022. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!