Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi hangulatod van?

Karácsonyi hangulatod van?

Figyelt kérdés

2022. dec. 23. 10:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
43 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút semmi. Cetlit kellett írnom a hűtőre, hogy este ne felejtsek el sütit sütni holnapra. Őszi hangulatom van.
2022. dec. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nekem sincs semmi karácsonyi hangulatom. Ami fura, mert máskor hetekkel karácsony előtt már karácsonyi dalokat dúdolok és az jár a fejemben. De most semmi
2022. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan érzésem van, mintha most lett volna nem rég karácsony, aztán most meg megint az van. Nagyon gyorsan eltelt az év számomra. Karácsonyi hangulatom meg kb. gyerekkorom óta nincs.
2022. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem sincsen egyáltalán
2022. dec. 23. 13:29
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem most már van, mert az előbb díszítettem fel a fát. 😅
2022. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző években egyszerűen nem tudtam kivárni annyira vártam,de most egyszerűen nem érdekel,ergo semmilyen karácsonyi láz nincs nálam.
2022. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Én pár héttel ezelőtt jobban éreztem a karácsonyi hangulatot, aztán szép lassan lecsillapodott.

Most gyújtottam illatgyertyát, sütöm a sütiket, szól a zene, de még nem az igazi.

2022. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, magányosan nem
2022. dec. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Az van, bár egy kevés hó azért nem ártana legalább karácsony nyolcadára, ha nem is karácsony napjára, ahogy tavaly is volt.


Viszont véleményem szerint a karácsonyi hangulat abszolút nem ettől függ. Mi van azokkal, akik Izraelben, Görögországban/Cipruson, Egyiptomban, Szíriában, Indiában, Afrikában stb. élnek, és keresztények, ünneplik a karácsonyt? Náluk szinte soha nincs hó, mégis nagyon meghitt, boldog karácsonyt tartanak. Ez olyan, mint a kismillió ajándék, fogyasztás, pénz, csili, meg vili dolgok karácsonykor. Azok is tetszhetnek nekünk, de nem ettől függ az ünnep, és annak valódi jelentése/jelentősége.

2022. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!