Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit tegyek ha semmi karácsonyi...

Mit tegyek ha semmi karácsonyi hangulatom nincs?

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Miért nincs? Amúgy nekem sincs, sőt, kifutnék a világból, csak ne kelljen most itt lennem. És sajnálom a lányomat, mert ez lesz a legpocsékabb karácsony az elmúlt 10 évben...

Esetleg karácsonyi filmeket kellene nézned, vagy zenét hallgatni..

2021. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért kellene, hogy legyen? Vagy miért gondolod, hogy ez baj?
2021. dec. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Én pl mindig imádtam a karácsony hangulatát, mióta megszületett a lányom, azóta meg még jobb, hisz majdnem karácsonyi baba lett. Azonban az év elég szürke, unalmas. A karácsonynak a szeretetről, boldogságról kellene szólnia, nem cak egy újabb napnak...
2021. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sosem volt. Valahogy kibírom ezt a nyálas időszakot,plusz legalább jókat eszek.
2021. dec. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem hogy karácsonyi hangulatom nincs hanem utálom az egészet.

Erőltetett rokonlátogatások vendégek stb.....

Ide ajándék oda ajándék

Rokoni számonkérések hogy miért nincs még feleséged,gyereked, nagyobb lakásod stb....

2021. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ezt nagyon sajnálom. NÁLUNK szerencsére nincs ez, eddig is csak anyós volt velünk szenteste ( tavaly karácsony előtt hunyt el), már ő sem. Csak hárman vagyunk. Illetve régen jött az egyik tesóm a párjával, de kb 10 éve nem tartjuk a kapcsolatot. Mással meg eddig sem jártunk össze..

Sokkal nyugodtabb hármasban...

2021. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nézegessél karácsonyi meglepetéseket. Kiket tudnál őszintén szeretni, akiket meg is ajándékoznál, pl. legalább egy képeslappal?


Nekem még december elején nagyon volt karácsonyi hangulatom, de mostanra kissé múlófélben van.


Rá kellett jönnöm már megint, hogy NEM IGAZI "jóbarátok" vannak mellettem a bajban - ez főleg egy új munkáltatómra vonatkozik, aki egy darabig azt HAZUDTA, hogy megfelelő munkaerő vagyok a számára.


Amúgy vegyes érzéseim vannak az ünneppel kapcsolatban. Amolyan össztársadalmi szokás, aminek a hangulata valamilyen módon magával tud ragadni - ideig-óráig. Főleg a hosszabb, gondtalan pihenés a vonzó benne.

2021. dec. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A gondtalan pihenés engem is vonz benne csak annak keresztbe tesz az ide látogató és itt megszálló ritkán látott rokonok látogatása akik 1 hétig nyilván itt vannak és egész nap szóval tartják az embert
2021. dec. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek ha semmi karácsonyi hangulatom nincs?"


Keszulj a Husvetra!? :)

2021. dec. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Talan ez meghozza a hangulatodat :)))


[link]

2021. dec. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!