Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van még olyan aki úgy tölti a...

Van még olyan aki úgy tölti a Karácsonyt, hogy ma magára zárja az ajtót kikapcsolja a telefont és kise nyitja kedd reggelig és a 3 napban filmezik, olvasgat?

Figyelt kérdés

nekem valahogy herótom, undorom van ettől az egésztől, ez a kötelező legyünk jók, szeressük egymást színjátéktól, évek óta kimaradok belőle és mindenkinek azt mondom aki kérdezi, hogy ne is keressen, mert elutazok.

ez a Karácsony már nem arról szól ami gyerekkoromban volt ahogy akkor töltöttük amikor még nem a pénzről és az álszenteteskedésről szólt


2022. dec. 23. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de most, hogy mondod, igényem lenne rá. Anyámmal viszont nem tehetem meg, hogy szenteste nem megyek át hozzá.
2022. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben ezt csináltam.

Anyukám úgyis lelépett kicsi koromban.

Apa úgyis dolgozott (és most is dolgozik) karácsonykor. Szóval egyedül voltam szinte végig. Most sajnos nem tehetem meg munka miatt

2022. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos én akkora szar gané ember vagyok, hogy szeretem a férjemet, rokonaimat. Mocskos módon még az ajándékvásárlást is élvezem. Undorító vagyok, tudom. Soha nem fogok erkölcsileg felérni az ilyen mennyei magasságokban honoló lelkekkel, akik őszintén gyűlölnek mindenkit és ebben kéjelegve töltik a karácsonyt. Nem mindenki méltó erre.
2022. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár megengedhetném magamnak😆 talán majd pár év múlva mikor már kitudom építeni a saját magán életemet, ami független a családomtól.
2022. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen
2022. dec. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Végigalszom az ünnepeket és az újévet szokás szerint, nekem ez pont elég kikapcsolódás, nem vágyom semmi aktív dologra. Kaját bevásároltam, filmet nem nézek mert a mai filmek meg Netflix gagyi, a régieket meg láttam, inkább olvasgatok neten a háborúról vagy egyéb dolgokról. Az az igazság, hogy ahogy a világban kihalt a klasszikus romantika, és amíg az emberek nem teszik le végleg az okostelefont addig csak romlani fog a világ, és színleljük csak a boldogságot, és próbáljuk beleélni magunkat, mint most a karácsonyba.
2022. dec. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
6, nagyon jól mondod!
2022. dec. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Amikor kamasz voltam és sz*r, idegbeteg csalàdban éltem, akkor kb. hasonlóan telt az ünnep.


De már felnőttem, normális, szerzett családom van és a férjem családja is normális, nem kötelezôen vagyunk együtt, hanem mert jól érezzük így magunkat, sütünk-főzünk, nevetünk, játszunk.


Amikor saját családod van, te döntöd el, hogy miről szól nem kötelező álszenteskedni és 100 ezret elkölteni, mi sem szoktunk.

2022. dec. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NTBS ***** válasza:
29%
Nem, de sokat leszek egyedül.
2022. dec. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Igen,ugyanez

Sajnos a nagyszüleim és a szüleim meghaltak,a hugommal kb csak telefonon tartom a kapcsolatot.a férjem családjával nincs kedvem ilyenkor kötelezően jópofizni. Nyáron úgysem tudok utazni a munkám miatt. Minden hónapban félreteszek 15-20ezret és december 20-28ig elutazok szépen valami melegebb helyre (kanári,marokkó,görögország)

Ennél nyugisabb,stresszmentesebb nem is lehetne ez az időszak

2022. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!