Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Min sikerült összevesznetek...

Min sikerült összevesznetek ma a készülődés közben?

Figyelt kérdés

2022. dec. 24. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudtam elolvasni a zacskó rizs tartalmát a tasakon.


Nem volt semmiféle veszekedés, csak néhány szavas zsörtölődés. (Nyugalmas karácsonyt rendeltem amúgy.)

2022. dec. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Semmin mert egyelőre nincs kivel és miért veszekedni :D (nem, nem vagyok egyedülálló)
2022. dec. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A csajom sütni akart beiglit,szex helyett.
2022. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nő- és Sorstársként együtt érzek számomra ismeretlen hölgyekkel is.


Az a Drága Asszonykának való csak remekelni szeretett volna, mint HÁZI TÜNDÉR! Ismeretlenül is MINDEN TISZTELETEM ÉS MEGBECSÜLÉSEM(!)


El kellene gondolkodni a házasságon, Kedves 3-as válaszoló! Lehet menni JEGGYŰRŰT(!) nézegetni majd... :D


1-es válaszoló voltam. (Amúgy tényleg nyugis és csendes karácsonyom van.)

2022. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Először azon kaptunk össze, hogy a karácsony fára melyik dísz hova kerüljön 😅

Utána, hogy mikor ajándékozzunk (végül 18:30 körül sikerült)

Aztán, hogy milyen filmet nézzünk ( először Reszkessetek aztán utána Grincs lett)


De egyik sem volt nagy dolog szerencsére

2022. dec. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Idén szerencsére semmin, és ez annyira csodás!!! :-)


Eddig szinte mindig volt valamilyen szóváltás szinte minden ünnepen, sőt, nyaralás előtt, meg után is. Persze nem rettenetesen komolyak, de attól még nem éppen jók.


Nem azért, mert Gáspár a vezetéknevünk, a családfőt meg Győzikének hívják, és mi borzasztó, balhés család vagyunk, hanem azért mert mindig annyira arra koncentrálunk, hogy minden tökéletes, álombeli, csodálatos legyen, hogy a végén már az egész feszültségből lesz elegünk.

2022. dec. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a karácsonyunk végül TELJES HARMÓNIÁBAN ÉS BÉKÉBEN TELT(!)


És másokat is boldogabbá és elégedettebbé tudtam tenni (egy ismerősöm és a felesége újra egymásra találtak a segítségemmel - végül szerencsére felhagyott azzal a férfi, hogy engem ostromoljon tovább...)


Ezenkívül alakul egy olyan komolyabb kapcsolatom, amilyenre még sosem tudtam szert tenni eddig. Talán még barátnők is lesznek - régebbi ismeretségekből. Szóval most már happy! :)


1-es válaszoló.

2022. dec. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!