Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egyesek hogy tudnak ennyit...

Egyesek hogy tudnak ennyit enni karácsonykor?

Figyelt kérdés

Ismerősök mondják, hogy ők 3 helyen ettek már (gondolom, család, ismerősök stb), én meg nem értem, hogy tudnak ennyit enni, én már itthon is kész vagyok, ma egy tányér halászlé, 2 szelet karaj, rizs, kis franciasali kombótól kész lettem, pedig egy nagy darab férfi vagyok, jó étvággyal.

Persze a "klasszikus" karácsonyi ételek is vannak itthon, de azok max 25-26 jöhetnek szóba. Bejgli is van egy csomó, de attól valamiért megundorodottam ha csak rágondolok, pedig nem zabáltam magam tele vele. Egyik kolléga tegnap mondta, hogy náluk már elfogyott vagy 5 teljes bejgli meg zserbó stb. Volt ma apunknál aranygaluska, én lassan evő vagyok, én míg 2 tányérral megettem és tele lettem, addig az 50kgval könnyebb bátyám már 4.-et tolta.

Miért vagyok tele kevés ételtől is pont ilyenkor? Szeretnék kicsit "zabálósabb" lenni, de már kis adag kajától is tele leszek valamiért.


2022. dec. 24. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Attól hogy karácsony van, nem muszáj ökrök módjára enni. Én alapból nem is értem, hogy hogy tudsz te is ennyit enni? Én egy süteményt ettem meg, és teljesen elég volt ennyi. Egy töltött káposzta és egy adag virsli még bele fér majd a 2 napba, de ennyi.
2022. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit Első? Mit fikázod a Kérdezőt? Két rántott hús egy férfinak sok? Te beteg vagy...
2022. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ünnepek azért vannak, hogy egy kicsit ki tudjunk szakadni a mindennapokból, a mókuskerékből, a folyamatos megfelelésből, a szürke hétköznapokból. Az év eme pár napján (húsvét, karácsony, újév, pünkösd stb.) szerintem igazán megérdemlek én is pár kiadós fogást, ha már előtte úgyis többször olyan ótvar kajákat ettem, délután, gyorsan, hogy az kvázi tényleg a létszükségletet teljesítette csak be, aztán már rohanni is kellett egyik helyről a másikra.


Amúgy nem azért, de mi közöd hozzá, hogy más mit, mikor és mennyit eszik? Ők sem szólnak bele, hogy te mit eszel...

2022. dec. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Félreértelmezted a kérdést.

Semmi gondom nincs vele és tudom, hogy semmi közöm, nem rosszindulat vezérelte a kérdést, bár ezt próbáltam éreztetni a kérdésben, csak szimplán érdekel, hogy bírnak egyesek annyi kajával, érdekelne a "titok", pl én is nagyevő vagyok de most mégis megállok 1 tányérnál. :D

2022. dec. 25. 03:38
 5/7 A kérdező kommentje:
#1 Amúgy nem olyan sok az, egy tányér töltött káposztányi kaja kb.
2022. dec. 25. 03:41
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

"Én egy süteményt ettem meg, és teljesen elég volt ennyi. Egy töltött káposzta és egy adag virsli még bele fér majd a 2 napba, de ennyi."


Nem mindenki 40 kilós anorexiás én 120 kilós 210 centis kigyúrt Úriember vagyok ha kell nyersen megeszek 1 kiló húst lekísérve proteinnel meg danabollal

2022. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Mert jól esik esetleg udvariasak akarnak lenni.
2023. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!