Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kit hagy hidegen a Karácsony...

Kit hagy hidegen a Karácsony rajtam kívül? Szerintem ugyanolyan nap mint a többi.

Figyelt kérdés
Igaz én egyedül élek, nincs senkim. Legalább nem bántam el csomó pénzt ajándékokra, de még fát se vettem!

2022. dec. 25. 06:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Végül is ugyanolyan, csak nem kell dolgozni. Nyugodtan írhatod kis kezdőbetűvel, nem fog megharagudni érte.
2022. dec. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem maga az ünnep hanem ami sürgéa forgás van körülötte.

Az a rokon aki fontos azzal találunk évközbe programokat stb...tehát nem kell egy ünnep ahhoz, hogy összegyűljünk mintha kötelező lenne....


Másik a készülődés és a stressz

A szeretet ünnepe tehát nem a filmbeli megfelelés kéne a vendégek részére ami abban a stresszben merül ki, hogy 4 féle főételt és 10 fajta sütit kell csinálni és már egy héttel előtte sütni kell

2022. dec. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem hagy hidegen meglepő módon. Mint egy hétköznap, űamikor végre nem kell korán kelni, utazni, csak pihenni, olvasni, jót sportolni. Mmm, perfetto! Szóval így telt.

Különben nekem sincs fám, mert egy kínszenvedés beszerezni, itthon takarítani utána... Stb Ám, nagyon szép dekorfényeket tettem fel. A szerettemmel meg minden nap kontaktálok, és mar karácdony előtt megajándékoztuk egymást, mert úgy esett jól. Mászkáltam a városban, és rá gondoltam, hogy ezt megveszem neki, mert ennek örülni fog.

Nincs kötelező túlzabálás, amit mindig utáltam gyerekkoromban, plusz az időponthoz kötött jópofáskodás, amihez éppen semmi kedvem sem volt.

Lehet, hogy a többségnek ez furcsa, de imádom a természetes folyását a napoknak.

2022. dec. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Biztos rossz lehet egyedül karácsonyozni. Sajnállak. Ilyenkor ha van rá lehetőséged, el kellene utazni valahova, hogy emberek között legyél, hogy azért te is átéljél valamit az ünnepből. Biztos gyerekként csak szeretted a karácsonyt, ebből a gyermeki énedből kellett volna megtartanod valamit. Kívánok sikeres pártalálást.
2022. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem rossz. EL is mentem, egyedül de kirándultam, termálfürdőztem, vonatoztam. Minden napra volt program. A 20 fős kötelező családi jópofizástól mentsen is meg a JóIsten! Igaz nekem olyan sosem lesz...már senkim sincs.
2022. dec. 28. 07:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Elismerésem az erődért.

Szerintem nagyon nehéz egyedül.

Kívánom, hogy mindenki, aki egyedül van, találjon társakat, igaz barátokat, szerelmet, családot! Különben így volna jó a karácsony. Enélkül nem tartom klassz ünnepnek.

2022. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6...ugyanolyan nap mint a többi. Hidd el és fogd fel így. Én mondjuk nem is akarom másképp, tökéletesen érzem magam egyedül! Akkor és oda megyek, ahová csak kedvem tartja!
2022. dec. 29. 04:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg is bolondulnék, ha nekem megmondaná valaki, hogy ekkor és ekkor mit csináljak, hova menjek. Csak azért nem kell feleség még gyerek, mert az a trend...
2022. dec. 29. 04:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!