Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van aki a karácsonyfát nem a...

Van aki a karácsonyfát nem a lakásba rakja hanem az udvarra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tavaly év elején költöztünk a mostani otthonunkba.Hárman ( anya,apa,és egy 12 éves gyermek) így is elég szűkös volt de hármunknak elég.

Év közben nem vártan teherbe estem, meg is született a kisbabánk idén. A nappaliban van a kiságy ,a karácsonyfa decemberben annak a helyén volt.Teljesen zárt az udvarunk ,terasszal a nappali előtt.Arra gondoltam hogy esetleg ide az ablak elé a teraszra tenném a fát idén. Vagy úgy elveszíti a varázsát? Mindenkinél a lakásban van? Nagyjából egy talpalatnyi hely sincs a lakásban, ha itt bent lesz a fa akkor valami bútort ki kell vinni innen.Nagyon szeretjük a karácsonyt már hetekkel előtte díszítünk, sütünk , készülődünk a nagyobb gyermekemmel.Rokon gyerekek is mindig jönnek hozzánk mert énekelünk, zenét hallgatunk ebben az időszakban ( sajnos a családomban senki nem tartja fontosnak a karácsony hangulatát fenn tartani)


2023. júl. 18. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Az teljesen jó, nagyon hangulatos, ha nem kell nagy vesztek dézsásat.
2023. júl. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez így július 18-án pont aktuális kérdés 😂😂😂
2023. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem fura lenne kint. Főleg, ha ennyire szeretitek. Inkább addig kitennék valamit a teraszra.
2023. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Laza életed lehet, ha nyár közepén egy műünnep megoldása okoz fejtörést.
2023. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
A konkrét karácsonyfa mindig bent van a nappaliban, de van, hogy kinti fenyőfákat is feldíszítek égőkkel.
2023. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Én max olyat hallottam akinek kisebb fenyő egy " vázában " van aztán év közben kiviszik udvarra, ünnepekkor meg be a házba.
2023. júl. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Édesanyám munkatársa mindig az erkélyen díszítette a fát. Az ő lakásában nem lesz tűlevél címszóval. Igaz, ez már vagy 30 éve volt. De létezik ilyen. Én bezsúfolom a szobába, mostanában a szoba közepére, máshol nincs hely. Inkább kerülgetem 2 hétig.
2023. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem apukám egyedül nevelt és olyan munkája volt/van ami nem túl sok szabadidőt ad neki. Emiatt volt több év is, hogy nem volt karácsonyfa mert elfelejtett venni. Az udvarunkon van egy fenyő ami akkor amikor 14 éves voltam még nem volt túl magas. Arra raktam olyankor egy-két díszt. Szóval szerintem nem baj ha nem a házban van
2023. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!