Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egy kis gondba vagyok az...

Egy kis gondba vagyok az adventi ajandekok veget. Es kellene egy kis tanacs. Mit csinalhatnek sajat kezuleg?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerosomnek az az otlete tamadt hogy 25 ismerosevel (velem egyutt) mindenki csinal mindenkinek egy ajandekot.

A gond az az hogy felet nem is ismerem es semmi otletem sincs.

1 ajandekot kell 24x megcsinalni mindenkinek es meg kell szamozni.

Mindenki vesz mindenkiebol es minden nap ki nyit egyet. De en nem vagyok kreativ es semmi otletem sincs ami fiuknak es lanyoknak egyarant jo. Es mindenkinek sajat kezuleg kell valamit csinalnia. Pinteresten nezegettem mar tok jok meg mimden de en nem tudnam el kezdeni se.

Valaki segitsen ajandek otletekbe november 5ig kesz kell hogy legyenek. Elore is koszonom a valaszokat.



#kreatívitás #advent #Adventiajandek
2023. aug. 24. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Süss mézeskalácsot és díszítsd ki szépen.
2023. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Önts gyertyát, szappant.

Rakd befőttesüvegbe egy süti száraz hozzávalóit (liszt, cukor, akármi), és cimkézd fel a további hozzávalókkal (2 tojás, 3 deci tej...) meg az elkészítését is írd rá.

Vagy kis üvegbe csinálj fűszerkeveréket.

Csinálj simán bonbont házilag. Esetleg ilyen energy ballst, vagy hogy hívják ezeket mostanában.

Kis csatos üvegbe csokilikőrt.

Kis befőttes üvegbe lekvárt. Házi "nutellát". Házi "leveskockát".

Köss mindenkinek egy sálat.

2023. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ehetőt ne, hacsak nem ismered mindet annyira, hogy tudod, van W valami allergiások. Emellett egy minimum egy hónapig álló cuccot én biztos meg nem ennék.


Mini cserép, benne viragfold, valami mag.

Közös fotóból könyvjelző

2023. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!