Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Még csak szeptember van, de...

Még csak szeptember van, de tegnap óta csak a karácsonyra tudok gondolni. Talán az iskolakezdés miatt van ez így. Szóval mikor kezdik el árusítani az adventi, karácsonyi cuccokat a magyarországi boltok?

Figyelt kérdés

2023. szept. 2. 11:08
 1/9 anonim válasza:
90%
Sajnos néha már október végén/november elején kiteszik a karácsonyi holmikat, ami szerintem teljesen elveszi a karácsony hangulatát. Ha rajtam múlna december elsejéig szó se esne a karácsonyról.
2023. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly már Halloween előtt kitették:(

Engem is csak lelomboz + felidegesít. Magamtól nem foglalkoznék vele advent előtt, mert az advent épp erre van, de akkorra mások "lerabolnak" mindent:( Szóval ha szeretnék valamit, akkor rá kell erőltetnem magam, hogy már ősszel foglalkozzak vele, de akkor semmi kedvem, és csak nyűg az egész. Inkább nem is veszek semmit.

2023. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 qborka válasza:
82%

Én utálom a karácsonyt,pont azért,mert túl korán látni a dekorokat,csokikat stb.


Tavaly az Euro Shopban augusztus utolsó napjaiban, szeptember elején már kapható volt 1-2 karacsonyfa dísz 🤮

Ma pont bementem és szerencsére semmi nem volt,az illatgyertyák között volt egy adventi illat. Ez azért megbocsátható.



Szerintem hónap végén már elérhetőek lesznek a karácsonyi termékek,évek óta kaphatók már Halloween ill. Télapó előtt. Részemről bőven elég lenne december elsején támadni ezekkel a termékekkel.

2023. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Tediben már augusztusban is voltak karácsonyi díszek, Kikbe októbertől már szokott lenni. Többi helyen olyan november elejétől, Halottak napja után
2023. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, 1-2 hónap aztán nyomják majd az ember képébe mindenhol.
2023. szept. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Angliában már augusztus elején kezdték kipakolni a halloween és karácsonyi cuccokat. Mára már dull tele van a polcok vele. Lehangoló nagyon
2023. szept. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A KIK már árusít. Pislogtam mint a rimóci nyúl:)
2023. szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap voltam aldiban, már kint voltak a karácsonyi kekszek, csokik..stb :(
2023. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Tediben egèsz èvben vannak karácsonyi cuccok, ki is nèztem egy világìtó házikót:)
2023. szept. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!