Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Adventi ablak vadászat,hogyan...

Adventi ablak vadászat,hogyan kezdjek a szervezéshez?egyenlőre ennyit találtam róla,de korábban olvastam hogy nagyobb városban szervezték.

Figyelt kérdés

Szeretném idén nálunk is megszervezni,de őszintén nem tudom hogyan kezdjek hozzá,vagy pontosan mit és hogyan kell csinálni ilyenkor.

Tavaly kóringyálást szerveztem, nagyon sok gyerek részt vett benne,élvezet volt nézni őket.

Köszönöm ha segítesz 🙏♥️



2023. okt. 15. 10:51
 1/1 anonim válasza:
A mi falunkban idén harmadjára lesz megszervezve, azt hiszem. Itt első évben a főszervező hölgy felkeresett olyan szülőket, akikről úgy gondolta benne lennének az ötletben, ők megmondták melyik napot tudnák vállalni. A megmaradt napokat meghírdette facen. Amikor volt elég jelentkező minden napra, létrehozott egy chat csoportot, ott leírta a listát, hogy mindenki számára átlátható legyen. Praktikus lehet keresni egy jó cikket róla, vagy írni egy kisebb összefoglalót, amivel elmagyarázod a jelenséget azoknak, akik nem ismerik. Aztán egy nyilvános facebook csoportot használt a hölgy, hogy minden nap megossza az aznapi ház koordinátáit. Egyébként fantasztikus élmény, a gyerekeknek is és a feknőtteknek is. Sok sikert :)
2023. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!