Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak én vagyok az egyetlen...

Csak én vagyok az egyetlen ember akinek december első-második hete után jön meg a karácsonyi hangulata?

Figyelt kérdés
Sokszor október-november környékén már karácsonyi zene megy a boltokban, égősorok és gyertyák mindenhol, mézeskalácsillat, mikulások, rénszarvasok az ablakokban, mindenhol piros, zöld, fehér kiegészítők, stb, de nektek is csak december környékén jön meg a karácsonyi hangulat ez a sok dolog ellenére is? Mit gondoltok erről? Miért van sok embernek karácsonyi hangulata akkor is ha csak másfél hónap múlva lesz karácsony? Hogy bírjátok addig ki?

2023. okt. 21. 02:58
 1/8 anonim válasza:
96%
Nem vagy egyedül, nekem kb az utolsó héten szokott.
2023. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem minden évben más.

Idén pl már most nagyon várom (nm hallgatok karácsonyi zenéket meg semmi, csak már nagyon várom)


Tavaly meg olyan dec 20 körül kezdett xmas hangulatom lenni

2023. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ez az időjárás hibája. Egész decemberben októberi időjárás van, mire bejön az igazi tél januárban már vége van az ünnepeknek.
2023. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem mániákusan, de már én is kezdem érezni a karácsonyi hangulatot. Októberben egyszer már hallgattam karácsonyi zenéket főzés közben, és megnéztem már egy karácsonyi filmet. Ha majd korábban sötétedik és jön a hidegebb idő, még inkább ez lesz.

Egyszerűen szeretem a készülődést, ráhangolódást. Még a karácsony napjait is szeretem, de azoknak olyan hamar vége van, utána meg már nincs karácsonyi hangulatom. Inkább előtte élem ki.

2023. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig Mikulás után szokott pedig külföldön élek, és itt már ilyenkor is tolják az arcomba, és ez zavar.
2023. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én sajnos mániákus vagyok ilyen téren, nem tehet róla.😃 Szeretem várni az ünnepeket, jó előre készülni rájuk. Bár amióta gyerekeink vannak, ez azóta erősödött fel igazán. Őket szeretem meglepni az otthoni díszítéssel, adventi naptárral mire hazajönnek az oviból. :)
2023. okt. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem már néha néha fel fel pislákol a lelkemben a hangulata miatti izgatottság, de én is november végefele, december eleje fele leszek mániákusan oda mindenért konkrétan. mikulás napját is várom annak ellenére hogy már nem vagyok gyermek, azt már egy jelnek veszem, ha már azt is túlélem mentálisan nem égek ki az ünnepi hangulatból, a várakozás miatt addigra-vagy a körülre, már büszke vagyok magamra és csak még inkább felerősödik bennem minden.
2023. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7es vagyok

+karácsonyi zenék már nálam is mennek egyszer kétszer

2023. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!