Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A karácsony 1-2 napja nálatok...

A karácsony 1-2 napja nálatok is hamar eltelik? Illetve van olyan akinek December 25-26-án már nincs annyira karácsonyi hangulata?

Figyelt kérdés

2021. dec. 26. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon hamar eltelt. Én egész hónapban igyekeztem ráhangolódni, de valahogy nekem sincs feeling. Ma esett egy kis hó, de mivel két napig pároméknál voltam, és ma hazajöttem az elviselhetetlen családomhoz, így elég nehéz bármilyen hangulatot erőltetnem
2021. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekem külföldi párom van, szóval 24.én az én kultúrám karácsonya van, 25.én meg az övé, és 26.án meg megyünk a barátokhoz.


Semmi nincs erőltetve, de jól elvagyunk.

2021. dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen, és idén semmi hangulatom nem volt hozzá. Bár nálunk amúgy se egy extra dolog a karácsony, van ajándék, mert finom kaja, de ennyi. Ma már kb semmi.
2021. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
24, 25 nagyon hamar eltelt, kettesben voltunk a férjemmel. Ma anyósékhoz mentünk, de reggel már semmilyen karácsonyi hangulatom nem volt.
2021. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

24-e nálam az igazi karácsonyi hangulat


Aztán 25-én legurítok 3 üveg Várda keserűt, utána már inkább szilveszteri hangulatom lesz.

2021. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként miért kell mást lepontozni? Te kérdezted hogy teltek az ünnepek. Igenis nem mindenkinek van jó családja és nem mindenkinek idilli a karácsony!
2021. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Fuhh borzalom volt. Örülök, hogy vége. Szenteste a bátyámnál voltunk, csillagszóróztunk és egy szikra miatt kb fél centi kiégett a parkettán. Bátyám teljesen kiakadt, anyukám meg elkezdte mondogatni h kifizet milliókat, csak nyugodjon le mindenki, majd elkezdődött a veszekedés. Szerencsére azért átjött a bátyám hozzánk. Tenap és ma nem volt semmi. Itthon tévéztünk, ennyi. Vége, hála az égnek. Borzasztó ünnep.
2021. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Mi minden évben sok helyre megyünk és hozzánk is sokan jönnek, most is még épp vendégeket várok.

Mivel ilyen mozgalmas volt az ünnep így gyorsan eltelt. A hangulat viszont megvan :)

2021. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Hozzank nem jott senki,igy eleg unalmas volt.
2021. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
30 éve nincs semmi ünneplés , akkor rauntunk a bevásarlasokra vendégvarasokra látogatásokra zabalasokra . Csak zavar ideg nyomas volt mindenkin , plusz a fákat is sajnáljuk . Pazarló erőltetett fos . Utolso kapcsolatomban a bnőm adta ajandék kiderült egy vitánál hogy ottmaradt exe új holmijai .... Pár éve meghivtak minket ebéd vacsorara a pár balhézott na korán leficcentünk . Szilveszterek is vagy mas balhejai kijozanításai vagy unalmas semmik . Gyűlölöm az összes soknapos extra hétvégés zavarodottságot . Cégeknél oktoberben legyartott sütiket meg Victorinox kínai másolatokat adtak , bravo .
2021. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!