Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kívántok ajándéknak...

Mit kívántok ajándéknak karira? gyerek/felnőtt?

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak a gyerekek kapnak ajándékot, a többiek valamilyen szimbolikus apróságot, mint pl. házi sütik, családfotó összevágás és kinyomtatva, ilyenek.
2023. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy új pénztárcának örülnék, mert a mostani épp tönkremegy. Egy nagy méretű tárca jó lenne, amiben elférnek az irataim, az apró, a kártyák és hasonlók.

48/N

2023. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Parfümöt kérek én telefont adok.

2-en vagyunk felnőttek.

2023. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Klisé meg minden, de én csak annyit hogy jó hangulatban teljenek az ünnepek, legyen finom karácsonyi ebéd és karácsonyi vacsora. Mi nem szoktunk ajándékozni, mindenki megveszi magának amire szüksége van. Egyedül unokatestvérem 3 éves fiának fogok ajándékot venni, meg talán barátnőm szüleinek mert ott szokott ajándékozás lenni. De valószínűleg az is csak bor meg csoki lesz, semmi komoly.
2023. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én általában azt kérem/kapom amire szükségem van. Most pl ceruzával van szükségem. De örülnék egy igazi tánccipőnek is.
2023. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

14 éves lányom eddig a hajsütőt mondta, hogy jó lenne

A többit meg még kitalálja

2023. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hàt nagy a famili még nemtudom őszinten irigylem azokat akik mar szeptember/oktoberre megvesznek mindent 😀

Lassan elkell kezdeni agyalni pedig

Meg a diszites is lassan jön

2023. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Nyugalmat, békét, hogy ne kelljen akkor is egész álló nap az egyik gyerekkel veszekedni minden miatt!
2023. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egészségemet visszakapni. Csendet,békét, boldogságot. Ja, ezt nem lehet? Akkor könyveket a hobbimhoz.
2023. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van annak a válaszolónak, aki azt mondja, hogy magunknak úgyis megvesszük ami kell év közben. De én egyébként könyvet kérnék, magamnak amúgy is fogok venni. De lehet közös ajándék lesz "csak" a párommal egy kapszulás kávéfőző, mert azt nagyon szeretne, én meg boldognak szeretném látni :)
2023. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!