Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Más is várja màr a karácsonyt?

Más is várja màr a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Nekem 2-3napja eszméletlen karácsonyi hangulatom lett, pedig nem vagyok az a fajta aki nagyon előre gondolkozik,

Pl sokak tudom hogy már akár most megvették az ajándékokat stb na nálam semmi ilyen bár már elkezdtem gondolkodni, meg egyszerűen várom s hangulatot,jó kaják kis borozgatás a családdal, dögunalmas de megis várva várt filmek stb..

Ti mikor kezdtek disziteni,keszulodni stb?


2023. nov. 1. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy hónapja karácsonyi hangulatom van, olyan izgalmasnak találtam nézni a karácsonyos diy videókat youtubeon, meg hogy mások tavaly mit adtak/kaptak. ötleteim konkrétan nincsenek, egy jó hosszú dokumentumot teleírtam linkekkel/észrevett részletekkel a szeretteimmel kapcsolatban és majd utólag mérlegelem melyik nem hülyeség. eddig amúgy bűntudatom volt, hogy már most karácsonyozok, és hogy el fog múlni decemberig pedig pont akkor kéne éreznem, de egyszerűen ez dobott fel októberben. most, hogy vége a halottak napjának/és a halloweennek talán nyugodtabban tudom átengedni magam a készülődésnek.


zenéket már hallgattam, taylor swift karácsonyi albuma egész jó és legalább a megszokott slágereket egy kicsit új köntösbe öltözteti


díszíteni szerintem tényleg csak decemberben fogok, de az ajándékokkal kész szeretnék lenni novemberben javarészt, aztán a vizsgák és zhk mellett nehéz lesz ezen agyalni

2023. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na legalabb nem vagyok egyedul akkor

Remelem vegre az idojaras is karacsonyhoz melto lesz es ha ho nem is de legalabb egykis zuzmaras ködös táj lesz mindegyik napon

2023. nov. 1. 20:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon karácsonyi hangulatom van már, pedig az eddigi években semmi ilyen nem volt.

Baromira várom már azt, amikor ki lesz díszítve a város, és láthatom a fényeket :D

2023. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is várom.
2023. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én minden évben nagyon várom, most is. A kedvenc ünnepem.

Régóta vágyott fenyőfűzért például most vettem a kanapé felett felszerelt könyvespolcra, külön hozzá való díszekkel együtt. Fel is tettük a férjemmel hogy jó e ( jó), és mivel meg kellett néznem elég e a 3 doboz dísz hozzá, ezért fel is pakoltam azokat is, már 1 hónap miatt nem szedem le.😂❤️💛💚. Szóval ezen a 360 centis részen már fent van a karácsonyi dekor.

Amúgy december 1. napján szoktunk feldíszíteni mindent. Konkrétan a konyhát és a nappalit+ a karácsonyfát. Imádom❤️❤️❤️ illetve a hálószobába van karácsonyi ágyneműhuzatunk amin van feldíszített karácsonyfa, hó, mikulás szánkón, rénszarvas, és hóember is.😊 Nagyon hangulatos.

A karácsonyi ajándékokat mindig akkor vesszük ha épp úgy alakul. Szeptemberben már megindult ez is 2 könyvvel, mert akkor jelentek meg és akkor voltak akciósak, így anyukámnak és anyóskámnak már van ajándéka. A tesom is könyvet kap. A sógórnőmnek és a férjének most novemberben veszünk majd valamit. Én az ilyesmit amúgy se szeretem decemberre hagyni, mert akkor már káosz a szállítás. Volt már olyan , hogy amit december legelején rendeltem, januárban jött meg.

2023. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2023. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Azt vàrom hogy túl legyünk rajta.
2023. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Nekem is nagyon karácsonyi hangulatom van
2023. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És tudtam, hogy le leszek pontozva... Pedig én is várnám, ha...
2023. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Direkt felpontoztalak mert nem tehetsz róla hogy nem várod, csak válaszoltál 😁
2023. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!