Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Keresztlányom 6 éves nővérének...

Keresztlányom 6 éves nővérének illik, hogy adjak valamit karácsonyra?

Figyelt kérdés
2023. nov. 4. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen. Mondjuk egy mesekönyvet.
2023. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Furcsan nezne ki, ha o nem kapna, teljesen biztos, hogy rosszul erintene.
2023. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is illik.

Nem kell nagy dolgokban gondolkozni, de azért mégis.

2023. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
attól függ, ha szeretnél órákon át tartó sírást és drámát előidézni az amúgy is megtépett idegrendszerű szülőknek a két ünnep között, vagy amikor mész látogatóba, akkor semmiképp. ha mondjuk normális ember vagy, és nem egy fillérbszó vénkisasszony, akkor logikusan mindkét gyereknek vihetnél valamit. (láttál te már valaha testvéreket?!)
2023. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Akkor én leszek a kivétel. Keresztfiamnak van két kisebb testvére: de nem szoktam nekik karácsonyra ajándékot venni.

Mondjuk én nem vagyok rokon, nem is karácsonyozom velük és náluk eleve úgy szokás, hogy a fa alá teszik be az ajándékokat, nem a keresztszülő adja oda. Szóval én odaviszem, amikor megyek karácsony előtt, a szülők meg elrejtik. Nem is tudja, hogy tőlem van az ajándék.

A két kisebb is így kap ajándékot az ő keresztszüleiktől.

nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5


Ha nálatok mindenki így csinálja akkor szerintem teljesen normális:)


Úgy gáz szerintem ha látványosan odaadja a keresztgyereknek az ajándékot de a testvérnek nem.


Páromnak van csak keresztgyereke, de ő mindkét gyerekeknek visz ajándékot

nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!