Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit szoktatok karácsonyra...

Mit szoktatok karácsonyra ajándékozni? Vagy csak aznap együtt vagytok, esetleg egy jót esztek,isztok?

Figyelt kérdés
nov. 18. 12:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ez minden évben változik és attól is függ, hogy kinek..
nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ám én nem szeretem a sztenderd ajándékokat, személyre szoktam szabni
nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajándék mikor mi, szenteste együtt vacsizunk a szűkebb családdal.
nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sógoroméknál szoktunk ünnepelni.Van két gyerek megszoktuk kérdezni a szülőket mit érdemes venni( általában a gyerekek kérnek egy halom olcsó dolgot így van vagy 10 ajándékuk( egy póló/egy könyv/egy fülbevaló stb) 1 -1 valamit kapnak tőlünk a gyerköcök.A szülöknek meg közös ajándékot szoktunk adni. Ők is megajándékoznak bennünket egy kis aprósággal( parfüm/sál stb) aztán eszünk egy jót.Külföldön élek a szüleimmel nem találkozom az ünnepekkor, párom anyukája messze lakik.
nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában hármasban vagyunk a gyerekkel. Mióta ő megszületett, 24-én elvisszük a szüleimhez, majd elintézzük, HA elmaradt valami. Feldíszítjük a fát, majd megyünk a gyerkőcért. Néhány éve változott, azóta a szüleim 23-án ünnepelnek, mert tesómék elutaznak a csaj rokonaihoz. Így 23-án ott előkarácsony a gyerkőcnek, majd nálunk folytatódik 24-én.

Ajándékozni attól függ, mire gondolsz. Hiába nagy a család, csak a párom, gyerkőc és a szüleim kapnak. Ők is jelképes ajándékot. Ital, kávé, rágcsa, megbeszéljük mindig. Páromnak szintén apróságot. Inkább a gyerek szokott jobban kapni. Neki már meg is van a lista :D

nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ötös vagyok. Ami lemaradt, hogy mi a 25-26-ot hármasban töltjük, van süti, szoktam főzni, de nem igazán az evés-ivás jellemző. Gyermekünk azt élvezi, ha ilyenkor együtt játszunk és filmezünk.
nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Páromnak es apukámnak keresek csak kicsit személyesebb ajándékot.

Anyának és a családjának valami ajándékcsomagot veszek szerintem

nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Változó, ami biztosan van, az a csoki és az alkohol. De emellé szoktunk adni mást is. Családtagnak drágább cuccokat, rokonoknak egyszerűbbet.
nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most amíg csak egyetemista vagyok addig apróságot szoktam ajándékozni max 15.000 forint/fő értékben.


Ha majd lediplomázok akkor egész várhatóan egész jó fizetésem lesz. Kétszer annyi mint a szüleimnek összesen, úgyhogy utána már ha valamiről tudom, hogy kell nekik (pl most szárítógép kéne) akkor megveszem majd nekik.

nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmit évek óta. Amire szükségünk van, megvesszük évközben :)
nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!