Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van olyan hagyományod, amit...

Van olyan hagyományod, amit minden évben megtartasz karácsonykor?

Figyelt kérdés

nov. 19. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Karácsonyi zenék hallgatása novembertől.

Karácsonyi zenére főzni 24-én.

Karácsonyi ebéd után sétálni a városi parkban a családdal, amikor jó idő van. Volt olyan, hogy kardigánban, szikrázó napsütésben sétáltunk.

nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mézeskalácsot minden évben sütök és díszítek
nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Dec. 24-én este, mikor már mindenki alszik leülök a földre a feldíszített karácsonyfa elé, villany lekapcs, csak a karácsonyfa égők világítanak és magamban végig gondolom az egész évemet. Mi az, aminek örültem, mi az, aminek nem. Mit szeretnék jövőre, mitől félek, stb. és hálát adok minden pozitív dologért, ami a családommal történt. Igazából semmi spiri dolog nincs ebben, nem vagyok vallásos meg ilyenek. Gyakorlatilag a karácsonyfának “mondom” ezeket a gondolatokat. Ez a szokásom már kb 10 éves korom óta megvan és minden évben megcsinálom kivétel nélkül.

35/F

nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nekem több is van. 13 évesen beteg lettem karácsony előtti héten és otthon maradtam. Annyira jó volt és megmaradt bennem az az 1 hét, hogy azóta minden évben karácsony előtt 1 héttel már nem dolgozom, hanem itthon hangolódom az ünnepekre. December 24 előtt 1 héttel minden este megnézek 1 karácsonyi filmet (ez mindig változó, hogy melyiket).
nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsi koromtól kezdve minden évben befekszek a kivilágított fa alá, és alulról nézem. Valahogy olyan szép és megnyugtató. Régen egész éjjel alatta aludtam, mostanra ebből már kinőttem, de nem tartom kizártnak, hogy ha lesznek gyerekeim (amíg kicsik) alszok velük néhányszor kint.
nov. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Veszekedés a gyerekekkel minden évben fix
nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

23-án díszitem fel a fát. Gyerekkoromban mindig így csináltuk anyával.

Cukorbeteg vagyok, plusz nem vagyok valami konyhatündér, de minden évben megpróbálkozok valamilyen tipikus karácsonyi süti diabetikus verzióját megcsinálni. És mindig rossz lesz :D

Igaz nem karácsonyi hanem december eleji: már 7 éve dolgozom a munkahelyemen, és kolleganőmmel mindig mi ketten díszítjük fel a céges karácsonyfát.

Illetve szintén minden évben mikuláskor egy másik kollégámmal beöltözünk mikulásruhába (nekem is hoz női mikulás lány jelmezt), és körbejárunk a kollégákon és mindenkinek adunk kis csokit, szaloncukrot (ezeket mindig saját zsebből fizetjük).

nov. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elutazok, lehetőleg olyan országba, ahol nem tartják, de ha ez épp nem jön össze, akkor is igyekszem menekülni előle.
nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!